Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ötletet tudtok adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletet tudtok adni? Mivel lepjem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közeledik a Valantin nap, azt hiszem az ajándék már lassan meg lesz, de én szeretném ha felejthetettlen lenne a nap.

Tudom sokan azt mondják nem csak e napon kell adni valamit stb, én is így gondolom.

S nem is azt akarom hogy a pénz körül forogjon minden, mert hát egyikünk sem teheti meg úgy igazán.


Nekem azért is volna még fontos, hogy mivel tudnák örömet szerezni neki (fiúnak) mert februárba leszünk 2,5 évesek tehát ez is egy nagy dolog számomunkra.


Szeretnék olyan dolgot amivel még jobban ki lehet fejezni hogy szeressük egymást, figyelünk egymásra.

Sajnos szülőkkel lakom így az otthoni főzés-sütés, és romantika teremtés, nem igazán jön össze, nem igazán tudom a szülőket "elzavarni"

Így más megoldást kell keresnem.


Étterembe, már voltunk mint a két alkalommal, bár akár ez is szóba jöhet újra, de szeretnék valami mást.


Tudtok valami ötletet?


Segítségnek annyit tudok adni, hogy valószínű Budapesten leszünk én 22 éves Ő 25 éves.


Várom az ötleteket!


2009. febr. 3. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én tavaly annyival emlékeztem meg a valentin napról, hogy egy finom, forró, illatos,habos, gyertyás közös fürdőt készítettem magunknak....ez tökéletes volt és szerintem nem is kell több, se ajándék se más, hiszen szeretni fogjuk egymást 15-én meg 23-án is :) és az év 365 napján...
2009. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer főztem a barátomnak,és mivel itthon voltak a szüleim,ezért a szobámat teleraktam gyertyákkal,és romantikus zene ment!A szobámba a földön megterítettem és nagyon klassz volt!
2009. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!