Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ötletet tudtok adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletet tudtok adni? Mivel lepjem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közeledik a Valantin nap, azt hiszem az ajándék már lassan meg lesz, de én szeretném ha felejthetettlen lenne a nap.

Tudom sokan azt mondják nem csak e napon kell adni valamit stb, én is így gondolom.

S nem is azt akarom hogy a pénz körül forogjon minden, mert hát egyikünk sem teheti meg úgy igazán.


Nekem azért is volna még fontos, hogy mivel tudnák örömet szerezni neki (fiúnak) mert februárba leszünk 2,5 évesek tehát ez is egy nagy dolog számomunkra.


Szeretnék olyan dolgot amivel még jobban ki lehet fejezni hogy szeressük egymást, figyelünk egymásra.

Sajnos szülőkkel lakom így az otthoni főzés-sütés, és romantika teremtés, nem igazán jön össze, nem igazán tudom a szülőket "elzavarni"

Így más megoldást kell keresnem.


Étterembe, már voltunk mint a két alkalommal, bár akár ez is szóba jöhet újra, de szeretnék valami mást.


Tudtok valami ötletet?


Segítségnek annyit tudok adni, hogy valószínű Budapesten leszünk én 22 éves Ő 25 éves.


Várom az ötleteket!


2009. febr. 3. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hat az igaz, hogy a szerelmet nem csak Valentin-napon kell kimutatni, en ezert sem vagyok oda ezert a napert, kicsit eltulozzak az emberek.

Nos, a korulmenyeidet nezve azt javasolnam, vegyetek ki egy szobat egy szallodaban, vannak nagyon realis arakon is, foleg erre a napra rengeteg akcio, ott furdozzetek egyet, aztan a tobbi csak rajtatok mulik..ez akkor ha kettesben akartok lenni. Vegyetek par edesseget, azt majszolgathatjatok az agyban...ennyi otletem van most igy. Az etterem meg mozi ilyenkor eleg snassz, mert mindenki oda megy es amerre nezel, csokolozo parok fognak csungeni meg a plafonrol is.

2009. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Csináltass neki egy tortát. Én a páromnak cici formájút kértem, az volt a felirata, hogy inkább ebbe harapj, ne a fűbe- bár ez szülinapi volt. De egyéb poénos vagy kedves formájút is készíttethesz- még időben is vagy hozzá.:) Aztán a kis panzióban-szállodában megeszegetitek! :)


Igazán nem rossz szándékkal, de hátha nem hiába: szereTJük, és tudnÉk.

Szép Valentin napot! :)

2009. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak


Nem rossz az ötlet :-)

Bár tortára én is gondoltam amit én csinálnák szív alakú.


Ajándék ötlet az van már, de hozzá egy kis édesség, tényleg nem rossz ötlet.


Te hol csináltattad?

2009. febr. 3. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Süss inkább Te tortát. én is magam szoktam sütni, azok sokkal személyesebbek
2009. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Írta, hogy nem van lehetősége sütni:S Utolsónak szántam. cicitortás vagyok. Én Székesfehérvárról rendeltem mert akkor éppen ott volt aktuális.:) Daubner vagy egyéb cukik általában felrakják a honlapjukra a poénválasztékot. Guglizzál! :)

Személyes vélemény. én biztosan csempésznék valami humort is az évfordulótokba meg a Valentin napba. :) Oké, nem kuki formájú tortára gondoltam, de pl ha veszel neki egy gravírozott üvegcsét romantikus felirattal és emellé jaj, hasra ütök, egy könyv formájú tortát adsz, amibe beleíratod, hogy "engem olvass ki" ... Na jó, ez gyenge poén, de sztem érted- akkor biztos a siker! :)

Írj majd, mit találtál ki! :)

2009. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
és azért mert a szülő otthon van, attól még lehet sütni. Én is így sütöttem. Szépen felszeleteled, gusztán tálalod, szobádban megeszitek. Vagy amikor vacsorát csináltam a barátomnak, akkor szüleim a nappaliban voltak, mi meg nyugisan megvacsoráztunk
2009. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Az te vagy. A kérdező meg nem te vagy. Érted.
2009. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek!


Sütni tényleg nem nehéz azért mert otthon vannak a szülök, de én szerettem volna

Pl: szépen megteríteni, gyertya fény, a szobámba is pl: gyertyákat tenni stb.

Aztán megvacsizni amit én csinálok, és a szobába folytatni a dolgokat, szerintem senkinek nem kell magyaráznom.....

Ehhez meg jobb ha üres a lakás.


Lehet hogy mások azt mondják hogy el lehet küldeni a szülőket, de nálunk ez sajnos nem igazán megy :-(


S szerintem meg nem igazán volna helyes, ha mi turbékolnánk, Ők meg a másik szobába esetleg hallgatoznának, az úgy nem romantikus.

2009. febr. 3. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
És azért miért kell lepontozni? Én lepontoztalak?
2009. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Meg ha már ott tartunk, hogy ő Ő én meg én, akkor lehet, hogy Ő nem TE és nem csináltatni cici alakú tortát sem. Érted...

Tanácsot kért.

2009. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!