Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Breegooca kérdése:

Normális, ha így érzek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2hónapja van barátom, és ő akart velem nagyon összejönni, de lassacskán én is hajlottam a dologra, mert már nagyon régóta nem jártam senkivel, azok se tartottak, csak 1,5 hónapig, egyszerűen féltem mindentől és mindenkitől.

nem is tudom, neki most miért "engedtem magam".


most viszont nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e. fájna, ha kidobna, tudnék érte áldozatokat hozni, gondolok rá nagyon sokat, de tök hullámzó a dolog...egyszer eszembe jut és hiányzik, egyszer eszembe jut és tök közömbös. ő viszont szerelmes belém nagyon, és ezt ki is mutatja, nekem ez kevésbé megy, nem vagyok egy túl bújós fajta, ő viszont nagyon is...

a másik, hogy nem éppen az esetem. én inkább a magasabb, sportos alkatú srácokat kedvelem, de semmi esetre sem a szépfiúkat, páwákat, Guccit, Ed Hardyt...ő viszont igaz, magas, de nagyon vézna. néha, ha ránézek jó érzés fog el, egyszerűen eszembe jut, hogy tök jól néz ki, néha meg full semmitmondó, sőt, mi több, nem jön be, de azért az ritkán van, inkább közömbös.


szóval néha úgy vagyok vele, hogy tök jó, hogy van, szeretek vele lenni, akár még szeretem is (bár nem tudom ez mit jelent, az a baj, azért nem tudom eldönteni :(... ), máskor meg csak úgy háttér-információ az agyamban, h jéé, van barátom..


ha olyan helyzetbe kerülünk, akkor viszont nagyon felizgat...


tanácstalan vagyok...


2011. jan. 20. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az egész írás egy normális lány agodalmairól szól... de mi az amit tudni szeretnél? van ilyen,hogy kétely. akkor fogod érezni, igazán,hogy szeretted-e,ha majd vége lesz.
2011. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 24F vagyok. Hasonlóan éreztem, mindig amikor úgy éreztem, sikerül közelebb kerülni Hozzá, picit visszahúzott valami. Idővel már csak akartam
2011. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy van, csak nem gondoltam, hogy állandóan...és mivel nekem nem voltak komoly/jó kapcsolataim és még szerelmes se voltam, nincs viszonyítási alapom, fogalmam sincs, hogy milyen érzés szeretni valakit, úgy igazán. egyszerűen tapasztalatlan vagyok és nem tudom, mi mit jelent.
2011. jan. 20. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ő életed szerelme:)
2011. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!hogy hívnak?csak a keresztnevet lécci,de őszintén ám:) egyébként hallgass a szívedre.
2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehh.. neeem, ilyet nem játszunk.. :P
2011. jan. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!