Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Tudom, elég furcsán hangzik, de kérlek olvassátok el.

Van egy fiú, akivel összejöttem. Viszont most oylan ürességet érzek. Ha szakítana velem szerintem sírnék, és ha más csajjal beszélget nagyon féltékeny vagyok. Ugyanakkor oda van értem, nagyon szerelmes belém. Még csak egy hete járunk, de nem tudom, hogy mit érzek. Időnként sírhatnék jön rám, hogy nem vagyok szabad, és mások is tetszenek, aztán meg eszembe jut, hogy nem lesz még egy ilyen rendes fiú...Mit csináljak most? Hogy tudjam meg, hogy mit érzek??

Már bűntudatom van, hogy milyen vagyok..


2011. nov. 7. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még valószínűleg. Nem való neked párkapcsolat, úgy látszik, csak addig kell valaki, amíg meg nem kapod. Ha zavar, hogy nem vagy szingli, hajrá! Tudod mit kell tenned.
2011. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok igen.

De az a baj, hogy ha meg nem vagyok párkapcsoaltban, akkor meg szó szerint belebetegszem. Orvoshoz járok, és Ő is ezt a véleményt mondta, hogy egy fiú kell nekem.

És ha megint nem az "enyém", megint tetszik. És utálom ezt az érzést.

2011. nov. 7. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Próbálj meg neki örülni, hogy veled van. Ne arra gondolj, hogy mennyire rossz, hogy tetszenek mások is.

Gondolj arra, hogy mennyire jó vele.

Mellékesen jegyzem meg, abban semmi gond nincs, hogy megnézed a többi pasit, és van, aki bejön. Ez így természetes. Hidd el, a barátod is megnézi a többi csajt. De emiatt ne aggódj... Hűséget fogadtatok, nem vakságot. (Amúgy hány éves vagy?)

2011. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 éves. Tudom, hogy ez nagyon fiatal még.

Úgy gondoltam, hogy adok magamnak még egy kis időt, hátha ez csak azért van, mert friss a kapcsolat.

Ő nagyon nagyon szeret, és mindenre képes értem. És valahogy szeretném, hogy Én is így tudjak érezni iránta. Nem szeretnék kiszúrni vele.

2011. nov. 7. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! Keresd a pozitívumokat, remélem megoldódik a problémád!
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat!! :) Szép estét!:)
2011. nov. 7. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne agyalj ezen.Engedd magad sodródni az árral:)Majd pár hét,pár hónap múlva tudni fogod az érzéseid...
2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!