Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány lehet szeret lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány lehet szeret lehet nem? . K. É. R. L. E. K segíts! 13/F

Figyelt kérdés
Van 1 lány mellette ülök suliban sokat beszélünk,sokat mosolyog rám 1x oda bújt hozzám sok dolgot kér tőlem és bízik bennem ( 1 hónapja) De vannak mások is akik sztem járni akarnak vele velük annyira nem mosolyog ,valamikor idegesítőnek tartja .DE viszont most lehet h mással akar járni akar mert mondta neki , hogy van 3 feltétel és ha megváltozik akkor lehet járni fog vele .De nem biztos> de én akarok vele járni > Kérlek segítseket,a válaszokat köszönöm előre is
2011. jan. 19. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Matchbox. Estére pedig LEGO.
2011. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha neked kell a csaj akkor szedd össze magad és mond meg neki. hoditsad meg. az hogy oda bujik nem jelent semmit (szerintem) Részegen én is össze burulok a haverokkal xD De nem tapasztaltam hogy járnának velem xD
2011. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jóóó XD köszi XD
2011. jan. 19. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Na látod hozzád odabújik mosolyog rád szval szeret veled lenni és tetszel neki.minél hamarabb cselekedj mielőtt valaki hamarabb megteszi előtted.Mondd meg hogy szerinted jól néz ki és aranyos lány stb... és jöjjetek össze
2011. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm^^
2011. jan. 19. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen tetszel neki. Én egy fiúval nagyon jóba voltam. Mellette ültem majdnem minden órán, szünetekben is együtt voltunk. Volt, hogy megöleltem meg minden, mert sokszor vagyok rosszul. És a végén kiderült, hogy ő szerelmes belém. Azóta nem is nagyon beszéltünk..
2011. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatás mindenki le szállt róla :)
2011. jan. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!