Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett egy nem is létező emberbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelött, csináltam egy kamu myvipet.Amikor beteg voltam és unatkoztam.Egy nagyon szép modell csaj képeit tettem ki.

Elkezdtem akkor beszélgetni egy sráccal, aki azt hiszi, hogy én vagyok azokon a képeken.

Tökre beleszeretett a csajba.

Most van egy olyan szitu, hogy azt hiszi, hogy csaj korházban van, és beszélget egy barátnőjévela srác(az is én vagyok).Szoval beteg a csaj, lehet, hogy megfog halni.

Meghaljon?És akkor lezárul az egész.Vagy mit csináljak?


2011. jan. 19. 15:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

a modell sajna létezik, csak amit leírtál róla az nem

hát meg kell neki mondai, h azt a lapot te csináltad, és be is tudsz jelentkezni

2011. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Semmiképp se haljon meg.Akkor biztosan nagyon maga alatt lenne,talán a további kapcsolataira is kihatna.

Mond el,hogy valamit el kell mondanod,hülyeség volt az egész,de megkedvelted közbe és szivesen beszélgettél vele eddig.Ha meg tud bocsájtani szivesen lennél a barátja és ne haragudjon.

2011. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
78%

Ha a személyiséged hasonlít a kitalált lányéra, akkor még az is csinálhatod, hogy azt mondod, hogy azért tetted fel ezeket a képeket, mert nem tartod magad elég szépnek, és pont azért találtad ki a külföldes storyt, mert nem akartál találkozni vele, mert hogy úgysem úgy nézel ki. De már bízol benne annyira, h ezt mondod neki. Aztán egy-két hónap múlva folytatod a kapcsolat "leépítését", ha akarod, de ezzel sérül talán legkevésbé.

19/N

2011. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
ilye létezik? hogy lehetsz ennyire ostoba? nagy valószinuséggel orokre megváltoztattad az életét. be kell vallanod, hogy hazudtál neki. ne tord a fejed újabb hazugságokon, már így is elég nagyot hazudtál. mondd el neki a teljes igazságot, és utána tanulj meg egyutt élni azzal a tudattal, hogy orokre bizalmatlanná tettél egy embert.. mondjuk a bizalmatlanság még mindig jobb mintha szerelmi bánat miatt ongyilkoságba hajszolnád..
2011. máj. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ilyen létezik.

Engem is vertek már így át, csak én kiderítettem magamtól.

Mondd el neki az egészet az elejétől. Én annak örültem volna a legjobban. Ne hülyítsd jobban. Csúnya sérüléseket okozhatsz.

2011. máj. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Na ez durva... Hogy lehet valaki akkora balf*sz hogy nem ismer fel 1 modellt... Meg, nem is találkoztatok még, akkor hogy a retkes f*szba lenne beléd szerelmes, csak azt hiszi hogy az, azt nehezen hiszem el hogy találkozás nélkül szerelembe esik...:O

De amúgy, én vagyok az egyetlen aki nem sajnálja a srácot? Ha egyszer volt ekkora balf*sz akkor megérdemli. De azért az sem szép dolog amit a kérdező művelt...

2011. máj. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Te nem vagy normális, másokérzelmeivel játszol beteg vagy!!!
2011. máj. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemelte a gyerek a leckét, most már nem fog ismeretleneknek semmit elhinni.Bizonyos szempontból ez hasznos nem fog ilyen ostoba módon a töke után menni.Bár aki hülye úgyis hal meg, 1 év alatt még egy telefonálás se történt, azért ez sokat elárul.Szerintem akkor válik ez hasznossá hosszútávra nézve ha elmondod hogy mit csináltál vele és ne legyen ennyire béna.Vagy még csinálhatsz egy olyat hogy bejött neked a gyerek csak te iszonyat ocsmány csaj vagy és féltél hogy nem jössz be neki. (mert a képnél te százszor szarabbul nézel ki és neki az olyanok kellenek amilyenek a képen vannak). Ha nem totál elkeseredett a csávó egy bűn ronda kép után már menekülni is fog de mégse lesz neki annyira szar mintha csávó baszta volna át. Legalábbis nálam ez a két opció van.
2011. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!