Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett egy nem is létező emberbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelött, csináltam egy kamu myvipet.Amikor beteg voltam és unatkoztam.Egy nagyon szép modell csaj képeit tettem ki.

Elkezdtem akkor beszélgetni egy sráccal, aki azt hiszi, hogy én vagyok azokon a képeken.

Tökre beleszeretett a csajba.

Most van egy olyan szitu, hogy azt hiszi, hogy csaj korházban van, és beszélget egy barátnőjévela srác(az is én vagyok).Szoval beteg a csaj, lehet, hogy megfog halni.

Meghaljon?És akkor lezárul az egész.Vagy mit csináljak?


2011. jan. 19. 15:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
ember te nagyon nem vagy normális... :O hülye gyerek ezzel szórakozol, h másokat etetsz befele? :S
2011. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
100%

Amint látom még mindig beteg vagy...-.-"

Hogy lehetsz ilyen???Unatkoztál...pff dejó,szerinted annak a srácnak milyen érzései lesznek ezekután,úristen erre nem is tudok normálisat írni...:O :S

2011. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg a srácnak h hülyeség volt az egész inkább mint az h meghal képzeld el neked hogy esne ? Am meg undorító amit csináltál
2011. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Sze3rintem vess véget a hazudozásnak, és halj meg igaziból. Szebb lenne a világ.
2011. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Okoska törp ***** válasza:
100%
Szégyellheted magad.Mielőbb vess véget ennek.
2011. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Idióta! Egy évig szivatni valakit??? Mondjuk én biztos öreg vagyok már, de nem értem, hogy lehet egy éven át myvipen pofázni egymással úgy, hogy sosem találkoztok...
2011. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%

XDD Hát nem semmi vagy! :D

Ne haljon meg, mert még a végén el akar menni a temetésére!:S Legyen inkább az a befejezés, hogy a csaj összejött a nagy titkos szeremével, akit eddig nem akart neki említeni, úgyhogy aurevoire! :D

2011. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon irigyellek, hogy ennyi időd van XD Szerintem ne haljon meg, mert lehet hogy még valami lelki sérülést okozol szerencsétlen srácnak, ha csak nem akar majd a szerelme után menni... Inkább beszéljen vele a csaj nyíltan, hogy talált valaki mást a közelében, vagy a kórházban, vagy mittomén, és hogy ne haragudjon rá, stb. Szal próbáld lekoptatni. Ha nem kopik le, akkor még párszor írd meg neki, majd ha ebből se veszi észre magát, akkor ne jelentkezz be a köv. 1-2 hónapban. Majd csak rájön, hogy fölösleges.

Amúgy ehhez csak gratulálni tudok. Anno én is hülyítettem pasikat chat-en, de az csak max 1 hétig tartott mindig, amíg meg nem dumáltuk, hogy melyik szállodában leszünk együtt. Ez volt a bosszúm a nagyon rámenős pasik számára. De 1 évig soha senkit nem lett volna szívem szívatni, pláne hogy beléd is szeretett. Ejjj....

2011. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
engem is vertek már át így! AZONNAL MOND EL NEKI AZ IGAZAT már semmit sem lehet tenni hogy ne fájjon neki te pedig húzd le magad a wc-n ha nem jön össze igyál mérget öntsd le magad benzinnel akaszd felmagad és ugorj a tengerbe legyen nálad az öngyújtó a másik kezedben meg a pisztoly és a világ sokkal szebb lessz :D
2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez fake, mert ha nem, dögölj meg. De tényleg.
2011. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!