Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett egy nem is létező emberbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelött, csináltam egy kamu myvipet.Amikor beteg voltam és unatkoztam.Egy nagyon szép modell csaj képeit tettem ki.

Elkezdtem akkor beszélgetni egy sráccal, aki azt hiszi, hogy én vagyok azokon a képeken.

Tökre beleszeretett a csajba.

Most van egy olyan szitu, hogy azt hiszi, hogy csaj korházban van, és beszélget egy barátnőjévela srác(az is én vagyok).Szoval beteg a csaj, lehet, hogy megfog halni.

Meghaljon?És akkor lezárul az egész.Vagy mit csináljak?


2011. jan. 19. 15:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Másik lehetőség: a csaj fejének a nagy része súlyosan megégett, helyreállító plasztikai műtétek sorára lesz szükség, majd egy év múlva megjelensz te! :P
2011. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az idétlen viccek teszik hiteltelenné a társkereső oldalakat is. Ha már egyszer ilyen hülye módon bele keveredtél ebbe a hazug történetbe, legalább azt áruld el, hogy a kép nem rólad van..
2011. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Huha azért nem kelll belőle ekkora ügyet csinálni.

Megmondtam az elején a srácnak, hogy nem fogunk találkozni, mert külföldön lakik a csajszi.Szal...Merg azért nem tiltottam le vagy valami, mert megsajnáltam.Nagyon szar élete volt meg stb.Nincsen senkije sem.

Eddig minden oké volt, hogy csak barátok.De most megkitalálta, hogy szeret...

2011. jan. 19. 15:26
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

15:26

Belegondoltál már abba, hogy lehet, hogy megöltél így egy embert? Voltál már szerelmes? Azután meg csalódott? Ne akard átélni, főleg ne úgy, hogy valaki ekkora csalódást okoz, mint amit te készülsz okozni.

2011. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltál már, hogy ha te lennél szerelmes valakibe, aki aztán meghalna. Mit éreznél, még úgy is, ha nem láttad, iszonyatosan fájna. Pláne, ha a srácnak szar élete volt, méginkább. Higgye azt, hogy a lány is, akit szeretett, meghalt?!?! Szerintem tuti hogy utána menne, ha tényleg nincs senkie.

Feltétlenül mondd el naki az igazságot, és mondd el neki, hogy sajnálod azt, hogy átverted(abban az esetben, ha ez egyáltalán így van...)

2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szereted, mint embert,mondd el neki az igazat, tiszteld meg azzal, hogy most legalább leleplezd magad, és azt is, hogy miért húztad idáig, őszintén azt vele kapcsolatban amit leírtál ide. Így nem fog sérülni, és kifejezed azt is, hogy nem csak szórakozás volt vele ez az egész.
2011. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Vagy ezt fogom csinálni , mint az utolsó amit írt.Vagy pedig, meggyogyul a csaj és örökre ott marad.Nem költözik haza.És akkor beszélgetek vele megminden.De nem találkozunk.Az jó lenne?
2011. jan. 19. 15:36
 18/38 anonim ***** válasza:

15:36

Mindenképp az igazságot írt. Nem érdemli meg szerintem a hazudozást, 1 éve hazugságban él, és szerelmes lett. Ideje abbahagyni a játékot.

2011. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, és jelezd, hogy továbbra is nagyon is igényt tartasz a barátságára, mert megszeretted. Pont! Egy fotó meg amúgy is egy nagy nulla ahhoz képest, ha élőben érzkelsz egy embert minden apró rezdülésével együtt minden érzékszerveddel!! Ezt neki is elmondhatod....
2011. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy igazi fotót magadról, és valld be, mit tettél.
2011. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!