Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ettől ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ettől ennyire?

Figyelt kérdés

Márciusban leszünk 2 éve együtt a barátnőmmel. Én most vagyok fél éve középiskolás. Ő most fog felvételizni.

Miért félek annyira attól hogy ha majd elmegy középiskolába és megismeri az osztály társait és lesz olyan aki tetszik neki és ő is tetszik neki akkor majd elveszítem vagy elhalványodok az ő szemében és nem fogom már annyira érdekelni :/

2 év után még mindig olyan szerelmes vagyok mint az elején, és ő is azt mondta hogy nagyon szerelmes és nem érdekli ha valaki rányomul lerázza őket meg stb... De ezt most mondja csak, mi van ha ezt majd később másképp látja?:/

Persze lehet hogy csak magamból indulok ki mert ebben a fél évben megcsaltam egyszer /pusztán kíváncsiságból/ amit nagyon megbántam:/

Megbízok benne teljes mértékben de mi van ha mégis???:S

Lehet hogy fiatalok vagyunk meg minden de nem tudnék más lánnyal lenni...csak vele érzem magam jól


Légyszi CSAK értelmes válaszokat! Köszi!


2011. jan. 18. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy "normális " dolog egy kapcsolatban. Egy olyan kapcsolatban ahol szuper minden,nagy a szeretet (bár ez a megcsalás nem azt bizonyítja,de mindegy),akkor normális,hogy az egyik fél félti a másikat és valamilyen szinten féltékeny.

Az én párom is izgul emiatt,mert nemsokára elkerülök fősulira,és félt,hogy majd más megtetszik,és otthagyom. De ez nem így működik. Ha valaki meg akarja csalni a másikat,ahhoz nem feltétlenül új emberek kellenek.


Egyébként meg szerintem ne szólj semmit,mert ha már te megcsaltad őt,ő pedig megbocsátot és azóta is együtt vagytok,akkor nincs jogod egy új suli miatt hisztizned. Mert akkor ő is joggal hagyhatna ott,mert végülis ha már megcsaltad,egy olyan emberben már nehéz megbízni...

18L

2011. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ezért csaltam meg mert nem szerettem /szeretem/

Ezt megmagyarázni sem tudom igazából...

De mi van ha majd megtetszik neki valaki és egy idő után elkezd vonzódni hozzá mert neki is tetszik és nem tud majd nemet mondani ?:S Lehet hogy hülyeség de nem tudom mit tegyek :S

Vagy ami a másik amit manapság elég sűrűn csinálnak hogy elhívják bulizni jól leitatják és ennyi voltam :/

Ismétlem bízok benne de akkor is félek!


Jöhetnek még a válaszok, előre is köszönöm

2011. jan. 18. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy félsz. Ez ebben a helyzetben érthető. Sok mindent nem tudok mondani ezzel kapcsolatban,egyedül csak azt,hogy beszélgess vele sokat erről is és próbálj meg benne megbízni.

Egyébként olyan tipus e ,hogy megcsalna?

2011. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 év alatt egyszer sem csalt meg, /egyszer még a 2. hónapban volt olyan hogy a volt barátja adott a szájára egy puszit, de azóta a barátnőm szóba se állt vele/ még csak olyan helyzetbe se került... tudomásom szerint... de ez így is van mert megbízok benne, ő olyan hogy ha már "túlzásnak" tartom egy fiú vele szemben való barátkozását, akkor megbeszéli vele hogy kicsit fékezzen mert engem zavar :)

Büszke is vagyok hogy ilyen fiatalon ennyire hűséges, nagyon nagy kincs számomra...

De akkor is nagyon félek hogy mi van ha majd az új társaság miatt megváltozik és megcsal :S

2011. jan. 18. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy félsz. Az én párom is ettől retteg,pedig annyiszor mondtam már neki,hogy bárkivel is fogok megismerkedni,nekem senki más nem kell.

Neked szokott ilyet mondani a barátnőd? Mert gondolom látja rajtad,hogy bánt és megpróbál vigasztalni. vagy még nem volt rá példa.

Egyébként meg,ha tényleg ilyen a párod,ennyire hűséges akkor próbálj meg benne megbízni. Ilyen korban hidd el,hogy ez elég ritka. Manapság sok csaj egyik pasiról a másikra "száll" és ezt élvezik. Ezekszerint a te barátnőd nem ilyen,nagyon becsüld meg őt. :)

És beszélgess vele sokat erről.

első két válaszoló voltam

2011. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ui: Ha szeret akkor hidd el,hogy nem fog semmi butaságot csinálni. Ilyen fiatalon ennyi ideig ilyen hűségesnek lenni,nagyon nagy ritkaság mostanában. Ha valóban így van minden ahogy írtad,akkor nincs okod az aggodalomra,és csak bízz benne.
2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!