Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most SZERELEM? Mi ez? Félek ettől baj ez?

Figyelt kérdés

Már 2 komoly kapcsolaton vok túl(eljegyzések...)

De 1ik sem jött össze...

Most van 1 pasim akivel 100 éve kerülgettük már 1mást,de soha nem jöttünk össze, mert hol ő volt foglalt hol én...

De most mindketten szabadok vunk.Összejöttünk...

Ha megcsókoljuk 1mást remegünk, ha egymáshoz érünk végünk, ha vmit akar mondani az 1ikünk ki se kell mondani, mert a másikunk kitalálja.Ha megérintem én , vagy ő engem kiráz a hideg mindkettőnket.Én még soha nem éreztem ezt, soha senkivel.Ha egymás szemébe nézünk csillog a szemünk és láttam , hogy már 2x folyt a könny a szeméből,mikor az enyémbe nézett.


2009. aug. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
tőlünk kérdezed azt hogy te mit érzel? akinek már volt két komoly, kapcsolata tudhatná, hogy mi a szerelem...
2009. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egy iszonyúan friss és drámai S.Z.E.R.E.L.E.M!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tán először vagy szerelmes igazából?
2009. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy LoveStory! :) Grat!! <33
2009. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!