Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nagyon szeretene csókolózni velem, de én félek ettől egy kicsit, mert nemsokára megint találkozunk és jó lenne tudni, hogy akkor mit csináljak? Hgy csináljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Jön magától, hidd el, de van itt ezeregy ilyen kérdés, rá ezerkettő válasszal.
2010. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rágózzál
2010. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű az első csók. Szép emlékek. Neked is azok lesznek egyszer, de csak akkor, hogyha tényleg akarod, és nem erőszakból megy. Fontos hogy megbízz a fiúban. Amúgy úgyis ő fog irányítani, te csak csukd be a szemed s élvezd. Csináld azt amit ő. ;) Sok sikert, írd meg majd milyen volt. Ha meg nem akarod, akkor beszéld meg vele, hogy ez még túl korai neked. :)
2010. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engedd el magad lazulj el :P ha már összeér a szátok ÉREZNI fogod ! én is féltem az elsőtől.. de nem is kellett volna vele foglalkoznom.. annyira lehet érezni, ilyenkor még félsz meg minden, de hidd el ne foglalkozz ezzel! ha jön akkor jön!

én is sokat olvastam itt a csókolózásról, de nem értem vele semmit.

2010. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ngyon köszönöm a tanácsokat <3

Ma lesz a randi.!!.

2010. jún. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!