Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni az exe miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni az exe miatt?

Figyelt kérdés

Bocsi ha kicsit hosszú lesz a mondandóm,de össze vagyok zavarodva teljesen.

3 éve vagyunk együtt a párommal,és nem volt mindig felhőtlen a kapcsolatunk mert volt egy lány előttem,akin nagyon nehezen tette túl magát,ő volt neki az első nagy szerelem.De a lány csak játszott vele kihasználta,csak harmadik félként volt jelen a párom a kapcsolatukban.Na most ez a lány olyan október vége felé felbukkant és elkezdett bejárogatni a párom munkahelyére.Én erről tudtam,elmondta a drágám.De azt tegnap tudtam meg,hogy valamit felkavart benne mert megfordult a fejében,hogy esetleg mi lenne ha ők ketten újra együtt,mert hogy kicsit közelebb kerültek egymáshoz megint....na most ezt egy msn beszélgetésből derítettem ki amit egy haverjával váltott.Ez a beszélgetés november elsejei.Decembertől olyan mértékben megváltozott kedves lett,mint még soha.Figyelmes,érdeklődő kedves,puszilgat ölelget,lesi minden kívánságomat,és ez a mai napig tart.És ahogy tegnap kiderült ez az ex dolog elmondta hogy azért lett ilyen kedves velem,mert rájött hogy azt a lányt soha többé nem tudná szeretni és hogy soha de soha nem tudna úgy megszeretni senkit ahogy engem.(Én mindig feltétel nélkül szerettem,szeretem,őszintén,teljes szívemből.Mindig mellette vagyok jóban-rosszban.)

És ahogy ez kiderült tegnap,nem sokkal később hívta a csaj...Ő nem vette fel,kikapcsolta,egész nap csak rám figyelt,babusgatott,százezerszer elmondta őszintén hogy csak engem szeret.Este felhívtam a csajt (a párom jelenlétében) és minden balhé nélkül,normálisan megkértem hogy hagyja békén a páromat,ne hívogassa,ne járjon be hozzá.Azt mondta jó oké rendben.Most várom hogy tényleg betartja-e.

Én elhiszem hogy csak engem szeret és hogy nem érdekli már az a lány,és ez a dolog is novemberi már és mondom azóta teljesen máshogy áll a kapcsolatunkhoz.De akkor miért volt benne ez a dolog hogy mi lenne ha ők újra...Ez csak tényleg egy kósza gondolat volt?Fiúk akik kerültek már ilyen helyzetbe mit tettetek ilyenkor?

Lécci normális válaszokat írjatok.


2011. jan. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, stabil párkapcsolatban élő férfiaknak naponta jópárszor vannak olyan kósza gondolataik, amiről jobb nem tudni...

Legyen több önbizalmad! Sztem butaság vetélytársnak gondolt nőket felhívogatni, lejáratod magad ezzel!

2011. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az exe futtatható állomány, ha nincs vírusirtód, akkor van okod aggódni miatta.
2011. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Marha vicces,kértem hogy normális ide illő válaszokat írjatok.Nyilván ha arról lenne szó amiről te beszélsz akkor nem a Párkapcsolatok témakörbe írok.
2011. jan. 18. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már 3 éve tart a kapcsolatotok és jól megvagytok, nem hinném,hogy kockáztatna. Talán kicsit"nosztalgiáztak" beszélgettek a múlt emlékeiről.De ez szerintem minden ilyen esetben így történik. Bár lehet a csajszi többet szeretett volna,és talán a párod is eljátszott a gondolattal mi lenne ha.... ,de okosan döntött,és tudja ami elmúlt az szép volt de ennyi.
2011. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!