Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem van igazam?

Figyelt kérdés
A leendő barátnőm elment egy egyhetes sítáborba az osztályával. Tudja jól, hogy nagyon nem bírom nélküle, de ő ennek ellenére elment. Tudom, hogy nem tilthatok meg neki semmit, de ez akkor is nagyon rosszul esik nekem, mert már most kegyetlenül hiányzik. Hiába hív, naponta többször is, talán ha hallom a hangját még jobban hiányzik.
2011. jan. 17. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nehogy már osztálykirándulásra se mehessen nélküled. Főleg ha csak LEENDŐ barátnő...
2011. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor most én leszek a megértő válaszadó.

Amikor "szerelmesek vagyunk" (nem tudom, itt fennáll-e ez), hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a másik fél csak a miénk, csak értünk él, és nincs joga nélkülünk jól érezni magát (azt hisszük, ezzel "elárul" minket), pedig amikor igazán szeretünk valakit, attól leszünk boldogok, ha ő boldog. Ha neki jó, hogy elmegy sítáborba, az nekem is jó, mert neki ez örömet szerez. Nem tudom megfoghatóbban leírni. De - feltételezem - a ti esetetekben még nem alakultak ki mélyebb érzelmek, így marad az önzés... nem elítélendő, de képzeld el fordítva a szituációt. Te is elmentél volna a haverjaiddal sítáborba, nemde?

2011. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem, én nem mentem volna el, inkább itthon maradtam volna Vele!

2011. jan. 17. 21:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk papucsférjnek jó leszel :) Bocsi, de aki a személyes szabadságot nem tiszteli, annak nem lesznek hosszútávú kapcsolatai és ezen még fiatal korodban változtass, mert később k*rva sok csalódás fog emiatt érni.
2011. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És abba belegondoltál, hogy te neki hogy hiányozhatsz?:D
2011. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem szabadott volna elmennie.

Biztos kényszerítették.

Majd kárpótol, reméljük. Ha nem, még az is lehet, hogy élvezte.

2011. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hiányzik csak, vagy eseteg nem bízol benne? Ő tud élni nélküled is, úgy értem szabadabban élni, néham ásokkal lenni nélküled, te nem tudsz? Lehet jobban szereted mint ő téged? Vagy szimplán csak társasági ember, szereti a pörgést, a barátokat

ha haverokkal találkozol, vagy ő ismerősökkel összefut, akkor közösen zsoktatok menni vagy külön? féltékeny vagy sztem

félsz h keveset vagytok együtt és ellaposodik a kapcsolatotok

nem fog megcsalni ott tuti, kérdés h tényleg oda ment e

kis bizalmat előlegezz meg neki

kevés az önbizalmad lehet, kösd le magad valamivel, sztem ha ő keres téged az jó, pedig lány létére keres, neh isztizz és ne legyél a nyakán, az kiábrándítóbb,

ő mért nem ilyen veled szemben?

szervezz közös programokat, hátha akkor mást lemond, ha unatkoztok együtt ő meg kalandra vágyik akkor tuti h kevesebbet lesztek együtt

2011. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!