Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontotta a bulinkat. Igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontotta a bulinkat. Igazam van?

Figyelt kérdés
S barátnőmet már hónap óta nem láttam, hétvégen volt a szülinapja,ahova a barátom és én is hivatalosak voltunk. A vacsi után kimentünk discóba, ahol a pasim elkezdett hisztizni, hogy ő ,megy haza ha akarom visszajön értem. Táncolni nem akart, morcos volt és elrontotta a bulinkat. A barátnőm azon szomorkodott,hogy biztosan utálja őt, azérta kar hazamenni. Az indok az volt, hogy ő ott nem ismer senkit és azért hazamegy. Én nem vagyok elég neki? Velem mért nem lehetett bulizni? Nem lehetett volna kibirni a barátnőmmel nagy ritkán? Én is ki szoktam menni vele és a haverjaival. Jogosan vagyok rá mérges?
2011. nov. 7. 22:55
1 2
 1/13 atilis ***** válasza:
59%
Mi vagy te jogász? Ha nem volt kedve bulizni, és nem akart zavarni téged, ebben mi a felfoghatatlan? Én is magasan szartam volna a barátnőidre.
2011. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez nem ok, csak kifogás...

biztosan volt valami komolyabb dolog is a háttérben

2011. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pár órát nem lehett volna kibirni? Ha én megtudtam már érte tenni ő miért nem? És ő is meg volt hivva
2011. nov. 7. 23:01
 4/13 napietus ***** válasza:
olyan szempontból jogosan vagy mérge, hogy nagyon hülyén viselkedett. ugyanakkor neked is el kell fogadnod, ha valahol nem érzi jól magát. ilyenkor "persze, menj csak nyugodtan, majd megyek én is", elköszönsz tőle és kész, nincs sértődés.
2011. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ő volt kocsival, nem tudtam majd én is menni
2011. nov. 7. 23:05
 6/13 atilis ***** válasza:
Lehet, hogy csak vezetni akart, bemelegíteni a verdát. Hátha a kocsiban lesz valami.
2011. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
na de felajánlotta, hogy visszamegy érted. meg taxi is van a világon.
2011. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kibirhatta volna azt a pár órácskát, mint mondtam én is kibirtam már, nekem se volt sokszor kedvem az ő haverjaival lenni
2011. nov. 7. 23:07
 9/13 napietus ***** válasza:
akkor miért mentél? bulizni nem azért jár az ember, hogy kibírja, hanem hogy jól érezze magát. te is hibás vagy, hisztiztél és felfújod, ahelyett, hogy normálisan kezelted volna a helyzetet.
2011. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 KaTriinn ***** válasza:
Én megértelek téged valamilyen szinten. Én is voltam igy anno. Az én haverjaim mint köcsögök voltak az ő szemében, soha nem akart velem jönni, sőt sok kapcsolatom megszakadt miatta. De az ő haverjaihoz nekem mindig mennem kell és nekem elkell nézni hogy mekkora barom némelyik. Szóval jogosan van ideges. Ha szeret téged akkor elkell fogadnia azt is hogy neked van barátnőd és bulizni akartatok. Miért nem tudott veled lenni? Ha unja magát ha nem, de már csak tiszteletből is ott maradok egy kicsit. .... Figyelj, te se menj akkor az ő haverjaihoz. ha kérdi, hogy miért hozd fel neki ezt az esetet!
2011. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!