Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan h a randitokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h a randitokat elrontotta az eső?

Figyelt kérdés

nekem holnap lesz az első randim egy sráccal,de valszeg egész nap esni fog.:S eredetileg sétát terveztünk,de ezek szerint vmi más lesz a program.

és ha esik akkor mindig rossz kedvem van:S


2010. aug. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor van jó kedvem amikor esik az eső, nagyon megnyugtató érzés, imádom az esőt:D Amugy, vagy napold el hogyha olyankor durcis vagy vagy ugyis csak elrontod a rossz kedveddel a randit (bár ha ezt elmondod a srácnak szerintem tök hülyének néz). Esernyő, igy el se fogsz ázni, az esőre meg ne is figyelj, inkább a srácra.
2010. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem az esőt, nincs az a arohadt nagy meleg..
2010. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

off. nekem meg pont akkor van rossz kedvem mert esőben nem lehet aratni, és akkor nem lesz gabona, tehát nem lesz bevétel, ergo nem tudjuk fizetni az áramot és nem tudom olvasni a gyakorikerdesek-et! grr:@


on. amúgy volt, de végülis nem rontotta el, feljöttünk hozzám

2010. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem az eső pont, hogy nem rontja el, hanem annál inkább romantikusabbá teszi...szerintem.
2010. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

nem hiszem h lemondom, mert már nagyon szeretnék vele találkozni:)

2010. aug. 27. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

menjetek moziba... én mindig jól érzem magam ha egy meleg kellemes helyen ülök ahol van elfoglaltság amig kint tombol az idő:D ha plázás mozi van a közeletekbe akkor egy egész estét is el lehet ott tölteni bár nem lesz olcsó:D

<===3

2010. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha jól érzitek magatokat, akkor azt semmi nem ronthatja el :)
2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem rontotta már el. Épp ma este:S
2010. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 27. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!