Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontotta a bulinkat. Igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontotta a bulinkat. Igazam van?

Figyelt kérdés
S barátnőmet már hónap óta nem láttam, hétvégen volt a szülinapja,ahova a barátom és én is hivatalosak voltunk. A vacsi után kimentünk discóba, ahol a pasim elkezdett hisztizni, hogy ő ,megy haza ha akarom visszajön értem. Táncolni nem akart, morcos volt és elrontotta a bulinkat. A barátnőm azon szomorkodott,hogy biztosan utálja őt, azérta kar hazamenni. Az indok az volt, hogy ő ott nem ismer senkit és azért hazamegy. Én nem vagyok elég neki? Velem mért nem lehetett bulizni? Nem lehetett volna kibirni a barátnőmmel nagy ritkán? Én is ki szoktam menni vele és a haverjaival. Jogosan vagyok rá mérges?
2011. nov. 7. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok elég neki?"


Akár mit tesz az ember, miért mindig ez jön ki? Ó biztos nem vagyok elég neki.

Megértem a srácot. Ha olyan hangulatom van, akkor én sem akarok menni sehová és akkor még viseljem is el a barátnőm rinyálását.

2011. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a francért akadtál ezen ennyire ki. Bizony én is leléptem volna. A te barátnőd szülinapja volt, elment veled a bulira, a disco meg lehet sok volt neki. Hatalmasat dob az egészen, hogy nem ismer senkit. Ez bennem is szokott feszkót kelteni. Egyszerűen vedd tudomásul, hogy neki elég volt a buliból aznap...


Örülj neki, hogy nem rángatott magával. Tiszteletben tartotta, hogy a barátnőddel vagy, szülinapoztok, stb. Ráadásul felajánlotta, hogy érted megy.

Szimplán nem volt kedve az egészhez. Minek erőltesse azt ami nem megy?!


Take it easy... Ne görcsölj ezen...



Kérdésedre válaszolva: talán valahol elrontotta, de azért csöppet nagyon túlreagáltátok.


21F

2011. nov. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Korábban biztos a barátnőd volt a csaja!
2011. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!