Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem van igazam?

Figyelt kérdés
A leendő barátnőm elment egy egyhetes sítáborba az osztályával. Tudja jól, hogy nagyon nem bírom nélküle, de ő ennek ellenére elment. Tudom, hogy nem tilthatok meg neki semmit, de ez akkor is nagyon rosszul esik nekem, mert már most kegyetlenül hiányzik. Hiába hív, naponta többször is, talán ha hallom a hangját még jobban hiányzik.
2011. jan. 17. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember ilyen helyzetbe kerül.De most erről a lány nem tehet, mindenről meg gondolom nem akar lemondani miattad...neki is kijár a szórakozás, de értsd meg, nem lehet az élete minden napjában veled.
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazad.
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Moszuke ***** válasza:

leendő barátnő? az milyen?

és mellesleg mi a kérdés?

2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem neki. És ne hangoztasd ezt neki túlzottan, örülj hogy annyiszor beszéltek telefonon.
2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miben van neked igazad? Abban, hogy hiányzik? Biztos, ezt csak te tudhatod...
2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Leendő barátnőd? :O

Ezt meg hogy érted?



Amúgy meg nincs igazad...

Élheti az életét nem?

Meg amúgy is hív, szóval...

2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mégis miben lenne igazad?
2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Hagy menjen már el egy rohadt táborba...
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas. NINCS igazad!!! Ilyen birtoklásmániás ember mellett 1 napig sem bírnám, én magam csomagolnék neki, hogy húzzon már el.
2011. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És mikor lesz a barátnőavató?? :)

Miért ne mehetne?

2011. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!