Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyerekes? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátom 22. 2 éve vagyunk együtt. Az elején minden rendben ment, kedves volt, aranyos, de aztán egy idő után teljesen megváltozott. Azt mondta szeretné ha nőiesebben öltöznék, nos először ezen annyira nem akadtam fent, de miután kifejtette hogy nála ez mit takar, akkor kissé ledöbbentem. Volt, hogy levetette velem, ami épp nem tetszett neki rajtam(pulóver, ilyesmi), nem bántóan, próbálta viccesen előadni, de látszódott rajta, hogy csak azért, mert neki nem tetszik. Hónapokon keresztül azt hallgattam a ruhaboltokban, és mindenhol máshol, hogy ez de jól állna rajtad, az de jól állna rajtad. Mindegyik olyan ruha volt, ami nem nőies, szimplán csak közönséges és kihívó. Mindent kritizált, amiből nem volt ki minimum a fél mellem, vagy nem volt 15 centis sarka. Többször is megkért, mindenféle sarkosítás nélkül, hogy én esténként öltözzek be ilyenolyan nővérkének és a többi...Mikor elkezdtem hízni(most 176 cm és 55 kg vagyok) rámszólt, hogy ne egyek annyit, folyton mérlegre állított, aztmondta zavarja, és fél hogy elhízom. Egy idő után már elég rossz volt, hogy mentünk valahová, jött szembe valami plázacica, és én éreztem rosszul magam, hogy nekem olyannak kéne lennem. Sokat beszéltem vele erről, az elmúlt fél évben már be is fejezte az ilyen dolgait, de nagyon agresszív lett. Volt hogy odavágott a falhoz(nem teljes erőből, de én ezt sem bírom elviselni) csúnyán beszélt, volt hogy azért rib@ncozott le, mert elkezdtem nevetni valami beszólásán, és aztmondta biztos máshol is így viselkedem, viháncolok stb...Azt tegyük hozzá hogy nagyon visszahúzódó vagyok. De ezek mellett sokszor nagyon kedves és törődő, nemtudom ez nála mi lehet...Aztmondta most már megváltozik. De ha neki tényleg ez kell, és én nem akarom ezt megadni számára, akkor ez működhet így?
2011. jan. 17. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne egyszer prostijelmezben sétálni vele, és a többi férfi reakciója láttán rögtön megváltozna a véleménye...
2011. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne hagynod, hogy csak úgy a falhoz vágjon, stb. Most akkor kit szeret? Téged, aki egy értékes ember vagy, vagy valaki/valami mást, ami nem te vagy, viszont ő azzá akar gyúrni téged?

Én a Te helyedben, ennyi infóból azt mondom, otthagynám a srácot. Ne hagyd, hogy megváltoztasson!

2011. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a nőies ruháknak is megalázás-kinézete van...
2011. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!