Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan pasit találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan pasit találni, aki nem csak d*gni akar, hanem normális kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett már abból, hogy mindenki pasi azzal indít, hogy neki kell a "szabadság", azaz, hogy egyszerre több nője legyen, azok is csak ilyen tartós szexpartnernek.

Akik nem jönnek be, azok mindig megtalálnak, de akik bejönnének, azok sosem... Ti is így vagytok ezzel?


2011. jan. 17. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

hát ez a baj.

Valahogy a férfiak/nők 90% nem jó társ egy életre, mert balhés, iszik, pénzét elkúrja, vagy ribanc, a BMW kell neki.


Csak azt nem értem, hogy ez a maradék 10% hogyhogy sosem találkozik?

2011. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

" 20:03 vagyok. Örülök hogy tévedtem. :) És én is ilyen vagyok mint te. Írj privit^^"


írj privit mikor, hol akarod?...


LOL

2011. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
neharagudj ,de szerintem normális emberek interneten nem szoktak ismerkedni!
2011. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta, h interneten?!
2011. jan. 24. 01:08
 25/27 anonim ***** válasza:

"írj privit mikor, hol akarod?..."

Ez mi ha nem interneten ismerkedés????az egy dolog hogy máshol folytatjátok de akkor is normális ember internetes kapcsolatokkal nem foglalkozik!!!!Mármint párkapcsolatot nem érdemes internetről kezdeményezni!!!

2011. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát az egy dolog, hogy ő azt írta, hogy írjak neki privit, de én nem írtam, mert szerintem se az igazi a netes ismerkedés!
2011. jan. 24. 12:07
 27/27 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy hol lehet ilyeneket talalni. Hanem, hogy te mind csak az olyan macsokra hajtassz akik csak megakarnak dugni es tovabb allni, ennyi. A legjobb ha olyan embert keresel aki ertekekben hasonlo szintet kepvisel mint te es ne itelj kulso alapjan, mert az alapjan amiket irtal arra lehet kovetkeztetni, hogy teis a kulsore messz...
2011. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!