Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy egyre nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy egyre nehezebb társ kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
számit hol élsz vagy épp milyen körökben forogsz.netes társkerik szerintetek.."szerintem sok a kamu"
2011. jan. 24. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz társat találni. Csak értelmesnek kell lenni és értelmes helyen kell keresni.
2011. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan helyeken kell nézelődni, ahova értelmesek járnak és nem a hülyep*csák. Ennyi.

Ha lány vagy akkor szintén csak az uccsó szót cseréld ki hülyebunkóra.

2011. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a helytől függ, hanem tőled is. Minél görcsösebben akarod, annál kevésbbé fog menni.

Én miután szakítottunk a párommal egy évig teljesen el voltam keseredve, először a szakítás miatt, aztán meg azért, mert senki rám se néz, pedig előtte alig tudtam levakarni a pasikat. Aztán persze emiatt egyre görcsösebben össze akartam szedni valakit, csak hogy bizonyítsam magamnak, hogy de iganis jó nő vagyok. Aztán lassan elmúlt ez a késztetés és pasi nálkül is egyre jobban éreztem magam, elégedettebb lettem magammal, és innentől kezdve egyre inkább azt veszem észre, hogy megnéznek az utcán, a villamoson a legjobb pasi velem szembe ül le, és azóta már volt egy-két randim is.

Szóval egyáltalán nem nehéz, ha belülről rendben vagy akkor sima ügy sztem...

2011. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja igen csak én belülről nem vagyok rendbe mert depreszios vagyok és zárkozotabb személyiség akkor lehet itt a gond?
2011. jan. 25. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha depressziós vagy és zárkózott, akkor szerintem ne keress barátnőt, mert ha sikerülne is, vagy ő menne az agyadra vagy te mennél az ő agyára. Esetleg kereshetsz te is egy depis, zárkózott lányt, de én nem jósolok az ilyesminek sok szerencsét.
2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM,DE EZ NEM ROKKANTSÁG azért még talán illik hozzám aki türelmesebb.mert az én depim nem olyan súlyos!
2011. jan. 25. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
De az emberek többsége olyan, hogy önző, kiélni akarja magát meg az egyébb hülyeségek.
2011. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen önző, akkor még finoman fogalmaztunk!
2011. jan. 25. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogy a kérdésedre válaszoljak, ha depressziós vagy, akkor valóban az lehet a gond. A depresszió egy betegség, de ha te is akarod és esetleg még szakember segítségét is igénybe veszed (ha olyan komoly a probléma, hogy nem tudod megoldani egyedül), akkor megküzdesz vele.

Szerintem egy párkapcsolathoz mindenképen szükséges, hogy saját magaddal rendben legyél, hiszen csak így vagy képes érzelmileg bármit is nyújtani a másiknak. Az egy dolog, hogy mindig lesznek önző emberek, meg bunkók...stb, mindigis voltak, de először is a saját házad táján kell söprögetni és nem a többi embert, a kort amiben élsz, a körülményeket, az országot a kormányt :D ...stb hibáztatni. Hiszen ha magadat nem teszed rendbe, akkor te vagy a legönzőbb az összes közül, hiszen nem tudsz úgy valami sokat nyújtani egy mondjuk érzelmileg egészséges embernek, csak az ő energiáit emésztenéd fel...

A zárkózottság szintén nem segít a társkeresésben, de ha amúgy már kiegyensúlyozott leszel, akkor ez önmagában nem akadály.

2011. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a kimeritö hasznos tanácsodat, de irtam fentebb az én depim nem olyan súlyos!
2011. jan. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!