Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan pasit találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan pasit találni, aki nem csak d*gni akar, hanem normális kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett már abból, hogy mindenki pasi azzal indít, hogy neki kell a "szabadság", azaz, hogy egyszerre több nője legyen, azok is csak ilyen tartós szexpartnernek.

Akik nem jönnek be, azok mindig megtalálnak, de akik bejönnének, azok sosem... Ti is így vagytok ezzel?


2011. jan. 17. 19:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok, főiskolán tanulok és nem disco-ban szoktam ismerkedni...
2011. jan. 17. 20:01
 12/27 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek!

Ha tényleg normális lány vagy akkor Én normálisan viselkednék Veled!!!

Milyen szakon vagy a fősulin?

25F

2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy vagy te nem mutatod ki a srácoknak hogy komoly kapcsolatot akarsz, (krvásan öltözködsz) vagy nem jó körökbe mozogsz ahol értékes pasikat találnál. Minden korosztálynak meg van a maga értelmisége. ;) 16 évesen és 89 évesen is.
2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Utsó téved... nem öltözködöm k*rvásan és értelmiségi körökbe járok... Főiskolán angol szakon tanulok egyébként.
2011. jan. 17. 20:08
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyisd ki a szemed. Ott vannak körülötted. Ha vannak srác jóbarátaid közöttük is meglelheted. Ha brad pitt vagy kitudja ki kell neked akkor ne csodálkozz ha nem sikerül. Add lejjebb az igényeid és vedd észre az átlagjózsit akinek minden álma te vagy csak te átnézel rajta. Szerintem ennyi a "titok". (24/F)
2011. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nincsenek pedig olyan nagyon nagy igényeim... A külső az egy olyan dolog, (én is elismerem), hogy első körben döntő tud lenni, nincs álompasi ideálom, csak legyen valami benne, ami megfog. Legyen őszinte, kedves, intelligens...nagyjából ennyi. Szerintem semmi extra.
2011. jan. 17. 20:15
 17/27 anonim ***** válasza:
20:03 vagyok. Örülök hogy tévedtem. :) És én is ilyen vagyok mint te. Írj privit^^
2011. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig nem vagyok olyan intelligens, mint az összes kommentelő itt, aki életed végig hű lesz hozzád, én csak dugni akarok veled.
2011. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Ha van is olyan srác akkor ti lányok ugysem értékelnétek azt....ez egy ilyen körforgás...
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy rossz helyen keresgélsz vagy egyszerüen peched van.


Én találok oylan Nöt, aki bejön, csak eddig mindig kiábrándultam. Mindenki a fejös tehenet látja bennem.

Nekem nem kell olyan Nö akinek nincs egy értelmes mondata és csak addig vagyok "édesem" ameddig kielégítem az anyagi igényeit....

2011. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!