Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan pasit találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan pasit találni, aki nem csak d*gni akar, hanem normális kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett már abból, hogy mindenki pasi azzal indít, hogy neki kell a "szabadság", azaz, hogy egyszerre több nője legyen, azok is csak ilyen tartós szexpartnernek.

Akik nem jönnek be, azok mindig megtalálnak, de akik bejönnének, azok sosem... Ti is így vagytok ezzel?


2011. jan. 17. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Járj moziba...a legtöbb főhősről kiderül, hogy titkon ilyen.
2011. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ritka...hát nem is tudom.engem meg szoktak találni
2011. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez nagyon szőrnyű dolog, borzalmas világban élünk...háát szerintem ne itt próbálj meg ismerkedni!
2011. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Azeriel ***** válasza:

Akik nem jönnek be, azok mindig megtalálnak, de akik bejönnének, azok sosem... Ti is így vagytok ezzel?


én is így vagyok csak én a csajokkal akkor már 2en vagyunk

össze hozunk vmit ? :D

2011. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szinte bárhol. Bár talán nem a diszkóban a félrészeg pasik között válogass, hanem nézz szét az eddig lenézettek között, akik lehet, hogy nem kemény macsók, viszont szeretnének :)
2011. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Discoban nem, mert ott még beléd is rugnak párat vagy eltaposnak a fenébe miután megdugtak.
2011. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
sehol
2011. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
b-zibárban.
2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

az a korodtól is függhet. Én azt tapasztalom ,hogy a ,,normális" 14-16 éves lányok mindig ilyen huszonévesekkel jönnek össze...azok meg naná ,hogy csak szexet akarnak...ez nem is kérdéses...Ha viszont normális pasit akarsz aki hozzád illik miért nem nézel szét pl az iskoládban. Annó én is ott találtam meg volt barátnőmet. Én pedig vagyok annyira kitartó , hogy akkor szexeljek amikor a lány is kívánja...Értelmetlen erőltetni bármit is, és ha szeretek egy lányt akkor senki mással nem lennék csak vele...1értelmű...

17(lesz)/f

2011. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ez a kortól is függ. Nagyon fiatal pasik még nem igazán akarják magukat elkötelezni.
2011. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!