Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírom már SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom már SOS

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy egy fiú már vagy 4 éve belépett az életembe.És hát nagy nehezen összejöttünk 2010.júniusában,nagyon nagyon boldog voltam:)..de aztán augusztus végén vége lett:( azt hittem belehalok..:'(.Ő talált másik lányt én meg másik fiút.Csak hogy én augusztus óta nem vagyok boldog,és szinte nincs olyan nap mikor nem imádkozok azért hogy hagy kapjam vissza őt.:'(.Ő nemrég talált magának egy lányt akit nagyon szeret.De viszont egyik este megcsörgetett vagy 5-6x.És én nagyon megörültem neki:)..ezért másnap felhívtam és megkérdeztem miért csörgetett? azt mondta csak azért mert unatkozott és mert a fejében voltam:(.Én nagyon boldog voltam:):S de ahogy azután elgondolkodtam rajta hogy vajon miért engem hívogat?miért nem azt akit szeret? azután valahogy úgy gondoltam jobb lett volna ha mégsem csörget mert most még többet gondolok rá,és ez nekem nagyon nagyon nehéz.Próbáltam őt elfelejteni de mindig eszembe jut egyszerűen képtelenség elfelejtenem :(:'(.Mit csináljak?:( Mihez kezdjek? Kérlek segítsetek:'(
2011. jan. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristeeeeeeen! :S


"5-6x csörget mert unatkozik" - ha annyira unatkozik mi a retkes f@szért nem beszélt veled telefonon????? Csak unalombol nem csörgetek meg valakit 5-6x, akkor legalább már beszélek is vele ..de nem???


Hány évesek vagytok 15?

2011. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont egymásnak valók vagytok amugy az értelem sugárzik mind a kettőtökből!
2011. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ő szereti a másik lányt akkor nem érdemes belerondítani a kapcsolatukba. Bár érdekes hogy az exet csörgetgeti, meg alapból, milyen dolog az hogy megcsörget mer unatkozik? Akkor miért nem hív fel és beszélgettek?


Te ugye már szakítottál a barátoddal, és nem áltatod azzal hogy szereted miközben minden nap egy másik fiú után sóvárogsz?


Beszéld meg a sráccal az egészet, akar-e még valamit, vagy mivan, de ha nem akkor hagyjon békén mert nem fogod tudni elfelejteni.

2011. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem most nincs barátom régebben volt.:( de most nincs és nem is kell csak ő. és am én sem nagyon értem hogy miért unalomból csörgetget :( És am én 17 leszek ő pedig 18
2011. jan. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!