Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj, kb 2éve vagyunk közeli, nagyon jó barátok, 2hete szerelmet vallottam neki azóta hozzám se szól.
2011. jan. 16. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyértelmű visszautasítás. régen én is csináltam ilyet. megijedtem a fiútól. pedig a legjobb barátok voltunk és teljesen megbíztam benne. csak hát 15 éves voltam. nem voltam kész erre. képtelen voltam beszélni erről a fiúval. letiltottam msn-ről és nem találkoztunk vagy 1 évig. azóta is képtelen vagyok megbízni benne újból...

de a legutolsó vallomást már nagyon jól kezeltem. leültem és megbeszéltem a dolgokat a másik féllel és azt is miért utasítom vissza. ez novemberben történt.

L/18

2011. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy megijedt, vagy nem szeretne elhajtani téged, mert fél hogy azzal vége a barátságotoknak és így inkább nem beszél veled
2011. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szól hozzád, akkor menjél oda te, és beszéld meg vele, hogy mit miért. Megmondhatod neki, hogy a barátságotokat nem akarod tönkretenni.
2011. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. kommentelő

kösz a választ, még nem tiltott le :) az nem tom mennyire befolyásol, de ő 18 éves, én már majdnem 19. eddig nem nagyon találkoztam ilyen esettel, azért nem is értem.


2.

az a helyzet, h így fogja elbaszni...


3.

igen, megfordult a fejembe, szerdán akarok vele találkozni. csak attól félek, h így még jobban el fogom lökni magamtól.

2011. jan. 16. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:

az egyik legnagyobb bunkóság. Mondja azt, hogy ő nem érez ssemmit, aztán el van rendezve.

Amugy is, ezért megsértődni...Még gyerek.

2011. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

btw 1.

ha nem túl személyes a kérdés, miért ijedtél meg ennyire, és miért veszett el a bizalom?

2011. jan. 16. 23:20
 7/11 anonim válasza:
többször is voltam ilyen helyzetben, hogy amikor éppen egy jó barátommal kezdett nagyon jó lenni a viszonyunk (persze én egyértelműen barátinak vettem, és véletlenül sem gondoltam másra..) szerelmet vallott nekem. teljesen igazságtalan érzés, ami ilyenkor bennünk van, de én pl mérhetetlen csalódottságot éreztem minden helyzetben, mivel úgy éreztem,h elvesztettem egy nagyon jó barátot.. mivel egyértelmű, hogy ő mást akar tőlem ,és máshogy néz rám.. tudtam,h igazán barátok nem lehetünk, onnantól ösztönből én is mindig kerültem őket, féltem beszélni velük,mert kínos volt... én azt tanácsolom, hogy most hagyd egy kicsit, és ne éreztesd vele a történteket, és egy kis idő után ismét közeledj felé barátként, de ne máshogyan... ha közben ő meggondolná magát, úgyis éreztetni majd veled... de inkább maradjatok barátok, minthogy örökre elveszítsd..
2011. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod, h most szerdán még ne egrecíroztassam, h dumáljuk meg? hanem mondjuk 1-2 hét még?
2011. jan. 17. 00:50
 9/11 anonim válasza:
igen, egy hét elég kb, szerintem.. majd úgyis látod, hogy enyhült-e benne a dolog (abban, hogy mennyire kerül téged, vagy a tekintetedet)
2011. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet h már 2 hete ez van. :/ még 1 hetet? nem lesz picit sok?
2011. jan. 17. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!