Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmenjek? Vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmenjek? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Na, hát az a helyzet, hogy egy gimibe járok egy sráccal, aki évfolyamtársam. Nekem nagyon tetszik és szeretem őt. Neki más barátnője van. Lesz a sulinkban még szalagavató előtt egy a végzősöknek, tanárokkal, egész suli, stb. Én viszont nem akarok elmenni, mert tudom, hogy ott lesz és lehet, hogy a barátnőjével. És én azt nem bírnám ki. De még ha egyedül is lesz, akkor is annyira rossz lenne, mert én nem is az érettségi vahy továbbtanulás miatt vagyok idegbeteg, hanem azért, hogy mi lesz velem, ha már nem láthatom. Arra is gondoltam, hogy ezen a bálon elmondom neki, hogy szeretem, már úgyis mindegy, de magamat ismerve ez sajnos nem fog menni. :(
2011. jan. 15. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kopj le róla kis lány, ha van barátnője.

Beszéltél már valha azzal a sráccal vagy csak bemesélted, hogy ő a tiéd.

2011. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs a vége ????
2011. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem mesélem be. Volt egy idő, amikor az enyém volt. És tudom, hogy ő is szeretett. Ezért is fáj ennyire.
2011. jan. 15. 18:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?
2011. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te örülnél, ha a párodhoz odamenne az exe és szerelmet vallana neki? Miért kell bekavarni más életébe?
2011. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:06

Mert ő szégyellt engem felvállalni a gazdag és menő családja meg barátai előtt. Ő egy isten én meg egy senki, végülis megértem a döntését...

2011. jan. 15. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ő egy isten én meg egy senki"

Ebből max az utóbbi az igaz...


Nem vagy te senki, csak a se.ggfejek jönnek be. Ne legyél már szánalmas és hülye, keress valaki mást, aki szeret valóban.

Szép vagy, amúgy?

2011. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt??

Az milyen volt??

Naív vagy??

Őszintén, mit szégyellt benned?

2011. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szépség relatív :)

Én nem akarom már szeretni, de nem tudom elfeljteni, ha monden nap látom.

2011. jan. 15. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen az, de te milyennek tartod magad?
2011. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!