Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálja ezt "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt " velem "?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe már 2 éve szerelmes vagyok amiről ő tudd ! Annó azert nem lett végül semmi mert párjával maradt , de legjobb barátok maradtunk - lettünk ! Sokat beszélünk és ha valami baj van vagy összevesznek mindig felhiv és " panaszkodik " hogy nembirja tovább stb ami persze végül nem változik ! Most legutob ugyan ez volt , de rá 2 napra irtam neki ere ő kedves volt de hamar lerázot mert mondta , hogy elöző nap miattam veszekedtek és nemszeretné ha ez miatt " bántaná " a párja ! Ez volt lassan 1,5-2 hete és nembeszél velem ha keresem nemválaszok ! Miert lehet ez ?:S
2011. jan. 15. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

mert a csaj 1 bárcás qrva :D ilyet értelmes ember nem csinál mrá bocs ... szánalom


19F

2011. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Moszuke ... szúúúszáááá ... amúgy igazad van! :D
2011. jan. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi se vagyunk kevésbé szánalmasak XD nincs jobb dolgunk hajnali kettőkor mint őt szopatni XD


19F

2011. jan. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Amit Te írtál,az egy tökéletes mintatörténet,ami ezer meg ezer jó lelkű sráccal esett már meg előtted,akik úgy akarták meghódítani a kiszemelt lányt,hogy túl hamar szerelmet vallottak, és/vagy azt hitték,azzal szerezhetik meg a lányt,ha mindig a rendelkezésére állnak,szívességeket tesznek neki,stb.Lefogadom,Veled is hasonlóan történt.

Bár nem ismerem a csajt,azért mert ezt csinálja Veled,még egyáltalán nem biztos,hogy "bárcás k.va",ahogy előttem írták.Egyszerűen csak LBCS-zónába rakott Téged (Legyünk Csak Barátok).Tudja,hogy ő bejön Neked,hogy szerelmes vagy belé,és bármit megtennél érte,és egyszerűen használ Téged.Azért mert hagyod.Te vagy a lelki szemetesláda,a fiú-

2011. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez egy igazi mintatörténet,amely ezer és ezer jó lelkű sráccal esett már meg.Bele vagy zúgva a csajba,elmondod Neki,beszélgettek,jól elvagytok,barátok lesztek.Te pedig azt gondolod,hogy talán majd megkedvel annyira,hogy össze is jöjjön Veled.Hát nem.Ez a lány egyszerűen berakott Téged az LBCS-zónába (Legyünk Csak Barátok),és sajnos öreg,innen nem nagyon van kiút.Te vagy a lelki szemetesláda,a "fiúbarát",akinek a vállán kisírja magát,mikor megbántja az a férfi,akihez vonzódik,aki bizsergeti a p.nciját,mert az a férfi,akivel együtt van,valószínűleg nem akar mindenben megfelelni neki,és nem úgy táncol,ahogy ő fütyül,ellentétben Veled.Te pedig mindig ott vagy neki,tárt karokkal várod,és reménykedsz,hogy a sok szívesség,többórás telefonbeszélgetés és lelkizés után majd csak rájön,hogy Te vagy az Igazi,mert Te mindig ott vagy neki.Nem fog rájönni.

Egyszerűen használ Téged egy egyenlőtlen kapcsolatban,és nem azért,mert egy bárcás k.va (bár nem ismerem),hanem azért,mert hagyod,hogy kihasználjon.

Sajnálom,hogy össze kell törjem a reményt,de ha így folytatod,mindig a kapcája leszel,és soha nem fog tisztelni,és férfiként nézni Rád.

Ha ki akarsz kerülni ebből az egészből,egy választásod van: építsd le a csajt! Ne keresd többé,ha ő keres,ne legyél a nap 24 órájában elérhető,ne ugorj,amikor azt mondja,hanem inkább kezdd el élni a saját életed,és szedj fel egy másik csajt.Remélem,segítettem valamit.

2011. jan. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:
Utolsó (kettő) vagyok.Most látom,hogy ez a sz.r kétszer is elküldte.Az első válasz gépelésénél megszakadt,ledobott,és mikor megírtam elölről,kicsit máshogy,látom csak,hogy fenn van az eredeti is.Bocsesz,a második válaszomat nézd,az teljesebb!
2011. jan. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Okoska törp ***** válasza:
Lelki szemetesláda vagy és csúnyán kihasználnak! MENEKÜLJ! éld az életed és keress olyan lányt aki értékel!
2011. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!