Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon bejövök neki és járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki és járna velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel kb. 3 hónapja jóba vagyok. De csak msn-en beszélgetünk, személyesen csak köszönök neki, semmi több. (Évfolyamtársam a csaj.)


Az az igazság, hogy többet szeretnék tőle, mint barátság, de nemtudom, hogy ő hogy viszonyul hozzám. Amikor beszélgetünk akkor valamikor teljesen élénk valamikor meg nincs kedve írni. Elég érdekes a ,,viszonyunk". Szerintetek jó ötlet kezdésnek megkérdeznem azt, hogy bejövök - e neki külső alapján? És, mivel 3 hónap mégiscsak valamennyi idő, rákérdezzek arra is, hogy belső alapján?

Tapasztalatlan vagyok, elnézést. :)


14/f


2011. máj. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem a külsőre kérdezz rá nyugodtan, a belsőre nem fontos, mert az nem számít a lányoknak.
2011. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írom, de a 14 éves lányoknak nem a saját korosztálya jön be! Ez sajnos ilyen dolog. Ha úgy érzed, hogy normi és nem röhög ki, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy bejössz-e neki. Óvatosan, mert ilyen korban még gyakori a barátnőkkel kiröhögni a próbálkozókat... Még egy-két év (na jó, talán több) és nagyobb lesz a felhozatal neked! ;)
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!