Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon bejövök neki? Célzásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izééékeh11 kérdése:

Vajon bejövök neki? Célzásnak vegyem amiket mond vagy csak hülyéskedésnek?

Figyelt kérdés
Pár napja tetszik egy 7.-es srác és szoktam vele beszélgetni msn-en meg facebook-on üzenetezgetni szoktunk...és múltkor megkérdeztem tőle hogy Mikor is van pontosan a szülinapod? nem válaszolt,gondoltam biztosan csak elfelejtette,küldtem neki egy ? jelet.Erre odaírta hogy: Micsoda???nah m1,megujjazhatlak???xD hát erre nem tudtam mit mondani -.-"...aztán irtam neki hogy bocsi de én már álmos vagyok,megyek aludni,puszi,jó8! erre visszakérdezett hogy :Neked is!Am a puszit hova küldöd?Szááj??:P És most teljesen össze vagyok zavarodva,nem tudom eldönteni hogy ezeket csak poénból mondja vagy célzásnak érti???
2011. febr. 5. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hozzá teszem,hogy többször is kijelentette hogy nem akar velem járni-ezt is akkor amikor nem is kérdeztem -.-")de azért mégis???
2011. febr. 5. 21:53
 2/11 anonim ***** válasza:
bökdmeg! hátha visszabök. tessék máris sz*xiuális kapcsolatot teremthettek az óvodában egy bökéssel. és igen lehetsz tőle terhes!
2011. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
poén, ami valójában célzás. :)
2011. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj basszus, attól, hogy szivesen meg...na, még nem jelenti azt, hogy járni akard veled. :O
2011. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó, hogy amikor én hetedikes voltam, még nem volt se facebook, se msn...

A kérdésre válaszolva, lehet célzás, de igazából ennyiből elég nehéz megmondani.

2011. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönööm az eddigi válaszokat de nem hiszem hogy cak meg akarna baxni,mert alapjában kedves fiú...csak mond néha azért olyanokaat...XDDD
2011. febr. 6. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
És a kedves fiúk nem akarhatnak csak megrakni? :)
2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem mert ismerem azért mert eddig haverkodtunk és tudom rólla hogy nem csak szexre kelleék neki....meg am ő is mostlett nem rég 13 szóval...xD
2011. febr. 6. 14:32
 9/11 A kérdező kommentje:
gondolom egy 13 éves fiúnak meg nem csak azon jár az agya hogy kit dug meg...
2011. febr. 6. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Amiket leírtál válasznak abból kiderül számomra, hogy Neked tényleg nagyon tetszik ez a fiú!:)

Kicsit próbáld meg külső szemlélőként nézni a dolgokat.

Ha a barátnőd azt, mondaná Neked, hogy van egy srác aki nagyon kedves és aranyos és tetszik Neki, de az általad leírtakat írta neki és megkérdezné, hogy szerinted ez célzás vagy csak poén, akkor mit válaszolnál?

Ha én lennék a barátnő, akkor azt válaszolnám:

Tényleg rendes srác, de nem gondoltam volna, hogy ilyeneket ír Neked. Eléggé kiábrándító.

Ha visszaírod neki, hogy persze benne vagyok, úgyis tetszel nekem! (mert Te is poénos akarsz lenni), akkor ha tényleg rendes és poénnak szánta (bár szerintem nem annak szánta) akkor biztosan megijedne és azt írja csak hülyéskedtem. Viszont, ha beindult a fantáziája és tényleg csak azt szeretné amit írt, akkor egyből kapna az alkalmon és amikor közölnéd, hogy csak vicceltél, akkor valószínűleg lehordana egy libának, aki bármire kapható. Amit minden srác megtudna és Te éreznéd magd a legkellemetlenebbűl. Szóval szerintem, akár milyen kedves is a srác, akkor sem kéne így közelednie feléd, és, hogyha ezek után belemész vele egy kapcsolatba, akkor valószínűleg a kapcsolatban is így fog veled bánni és ilyen szavakkal fog illetni. Remélem értesz, ha nem, akkor írj és még beszélünk róla!

2011. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!