Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján vajon bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy osztályba járunk, és már egy jó ideje bele vagyok zúgva. Néha úgy érzem hogy tetszek neki, néha nem, és nem tudom mi van. Sokszor szoktunk összenézni órákon, van olyan nap, hogy ilyenkor hirtelen elkapja a fejét, van, hogy hosszabb ideig egymás szemébe nézünk. Sokszor mosolyog rám, van hogy csak simán megyünk egymással szemben és rám mosolyog, de volt, hogy mikor órán egymás szemébe néztünk, akkor mosolygott rám. Meg még van néhány apró jel, amiket lehet, hogy csak én érzek annak, nem tudom. Szóval ezek alapján lehet szó arról hogy bejövök neki? Hogy tudhatnám meg biztosan. Mivel barátok vagyunk, nem szeretném ezt elrontani azzal, hogy erről beszéljek vele addig, amíg nem tudom biztosra, hogy mi van?

Bocsi, kicsit hosszúra sikerült.

A válaszokat előre is köszi!

F/16


2011. ápr. 1. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hááát, ennyiből nehéz megmondani.

De ha lesz olyan, hogy véletlenül előtted ejt le valamit, és neked háttal lehajol érte úgy, hogy közben nem hajlik be a térde, akkor szabad a pálya.

2011. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
XD Köszi a választ! XD
2011. ápr. 1. 22:52
 3/13 anonim ***** válasza:
hááát...annyiban biztos igaza van az előzőnek,hogy ennyiből nehéz erre választ adni.a többi apró "jelet" nem írnád le? :)
2011. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg menj oda hogy szia, hogy vagy?:) beszélgess vele hívd el igyatok meg valamit vagy csak sétálni aztán ha adja magát a helyzet smárold le és tádámm együtt vagytok ennyi :) én nem kérdezgetem hogy leszel a barátnőm, vagy hogy tetszek? hanem ha érzem hogy na most akkor itt az idő akkor lesmárolom ennyi. Sok szerencsét!:)
2011. ápr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok egy fiú osztálytársammal, csak sosem beszélgetünk :S

Ha magamból indulok ki sztem tetszel neki, de lehet h ő is ugyanattól tart, amitől te...

Szurkolok nektek!! :)

15/l

2011. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek : Köszi, én is drukkolok nektek! :)

Akkor példának részletezek egy ilyet, amit nem tudom, hogy számít-e? Szóval, múlt héten egyik nap reggel be volt zárva az osztályunk (akkor kupi volt bent (: ), és kint ültünk a folyosón, én értem be először. Aztán amikor ő megjött már elég sokan voltunk, de ő mellém ült, és kérte, hogy magyarázzak el neki valamit, mert 2. órában dolgozatot írtunk. Aztán kérdezgetett minden félét, de szinte mindenre tudta is a választ, jobban mint én.

Szóval ilyesmi dolgok voltak, vajon ez jelent valamit? Előre is köszi!

2011. ápr. 2. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít, én is elsütöttem ezt, csak füzetelkéréssel ;)
2011. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) Köszi, ezzel feldobtál! :)
2011. ápr. 2. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:
jaaaj de kis aranyosak vagytok. persze. szerintem bőven tetszel neki. hajráá ;)
2011. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:D Köszi!
2011. ápr. 3. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!