Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Vajon tényleg engem akarsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vajon tényleg engem akarsz vagy csak beéred velem? "

Figyelt kérdés
Ez a férfiakra mennyire igaz szerintetek?Hiába van barátnőjük szerintem legtöbb esetben csak azért választják azt a bizonyos csajt,mert a jobbakat nem kapják meg..közben meg állandóan az ilyen bomba nőket nézik meg álmodoznak róluk.
2011. júl. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám semennyire. A barátnőmtől nincs "bombább" nő.


21f

2011. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát én soha nem lennék ilyen...

Én a jó nőkre megyek:DDD (nem pláza ribikre)

Mellesleg, ennek akkor van értelme, ha igaz elv, 2 ember könyebben elboldogul anyagilag.

Meg tudnék írni egy elég szemét, mocskos dolgot, amiből pénzt lehet szerezni, de megtartom magamnak, nehogy még elterjedjen (ja én sem fogom alkalmazni).

2011. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hath van olyan , hogy nem annyira tetszik a csaj de megis van valami ami szeppe teszi ... es igyekszek azt meglatni benne (ez kulsore vonatkozik)

amik szamomra zavarobbak meg ugyerzem hogy jobba ha beerem az szemelyisegre vonatkozikinkabb

2011. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig ez volt bennem, és most is mindig erre gondolok...

22L

2011. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!