Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20-on éves fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20-on éves fiúk! Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Népszerű, kedves aranyos, jó tanuló és nem kétszínű, bulizós, hanem inkább otthonülős.Tételezzük fel hogy összejöttök, és 2 hónapra rá kiderül, hogy a mosolygása csak álca, és valójában nem találja önmagát, szorong és folytonos kényszert érez rá, hogy megfeleljen a környezetében élőknek.

Egyébként nagyon szerelmes, gondoskodó, önzetlen és aranyos a párkapcsolatban, mindemellett szűz!Ti szakítanátok vele?Mit tennétek?Korkülönbség kb 3 év!


2011. jan. 14. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nehogy szakíts vele, az hogy szomorú, vagy nincs önbizalma, attól még ugyanolyan otthonülős, visszafogott és rendes csaj. Ne szakíts, jó nő
2011. jan. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, csak egy különbség van... férfi vagyok.

23F


De nem értem a kérdésed ? Most van párod vagy nincs? Ha van, akkor miért érdekel a 19-20 éves (és a feletti) srácok véleménye?

2011. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

félek hogy szakít velem, most hogy rájött milyen vagyok igazából:S

köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2011. jan. 16. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!