Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha ennyire gondoskodó vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ennyire gondoskodó vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyuk együtt a barátommal. Én L/20 ő 22/F. Szeretjük egymást, minden rendben van, kivéve, hogy nem akarok a nyakán csüngeni, nem tudom, hogy amit most leírok (mind megtörténtek) túlságosan rajta csüngök-e vagy ez még megengedhető. Szóval folyton megkérdezem tőle, hogy milyen napja volt, ha látom rajta, hogy valami bántja mindig kiszedem belőle és megpróbálok segíteni neki ha valami nyomja a pici szívét. Imádom ölelgetni, puszilgatni, csókolgatni, viszont folyton megkérdezem, hogy nem túl sok-e amit csinálok, mert akkor csak szóljon és leállok, de azt mondja, hogy folyton azt várja mikor ölelem már át, de lehet, hogy csak nem akar megbántani. Ha valaki beszól neki, folyton megvédem és kiállok mellette, mert nagyon szeretem. Mindent megosztunk egymással :) Nem vagyok túl ráakaszkodva, nem akarom szó szerint megfolytani ... ?
2011. jan. 14. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem én szeretem ha kényeztetnek és kiszolgálnak
2011. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt! Én is szeretem, ha gondoskodnak rólam, ha törődnek velem. Főleg egy hosszú, kemény nap után.
2011. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Társaságban a szárnyaid alá venni nem biztos, hogy jó ötlet, a problémáit is néha egyedül szereti átgondolni az ember.
2011. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha már meg is beszéltétek és mondta is, hogy ezt ő szereti és igényli, akkor nincs semmi baj szerintem. Azt úgyis észreveszed, ha kellemetlenül érinti a közeledésed.

Rá hallgass, meg a saját megérzéseidre vele kapcsolatban. Nehogy az legyen, hogy azért, mert esetleg valaki neked azt tanácsolja itt (aki nem is ismer téged, sem a párodat, meg az igényeit, maximum a saját tapasztalataiból indulhat ki), hogy vegyél vissza, változtass a viselkedéseden!

A párod egy kedves, gondoskodó, szeretgető, figyelmes, odaadó nőbe szeretett bele, lehet, hogy kellemetlenül érintené, ha ez változna és pont azért érezné, hogy kezdesz tőle elhidegülni, vagy ilyesmi.

Annyi, hogy ha látod, hogy nincs kedve, ne nyaggasd. Amúgy maradj ilyen, szerintem.

Én is hozzád hasonló típus vagyok és ez nagyon bejön a páromnak. :)

2011. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

ez egyén függő..

nekem lehet, hogy néha már sok lennél..

2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát van egy csaj, aki minden áldott nap megkérdezi tőlem, hogy hogy vagyok :|


ami azt illeti már nagyon unom :S

2011. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon is bejönne, ha egy csaj így bánna velem:D
2011. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ember válogatja. Nekem ez pl hangulat függő.


Ha rám hallgatsz próbáld ki, hogy egy ideig kevésbé törődsz vele, és nézd hogyan reagál rá.


20F

2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!