Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e olyan férfi aki elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan férfi aki elfogadna társául egy 23 éves lányt 3 gyerekkel, aki rendes, jószívű, szeretetre méltó és gondoskodó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert az a lány biztos skót... Az óvszer szükségszerű kiadás, nem lehet rajta spórolni.
2010. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
23éves lányt,3gyerekkel?Jesszus...jó korán kezdte,és nem tudta abbahagyni!Még gombócból is sok,nem gyerekből!:O
2010. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Amíg nem ismersz valaki olyat aki úgy van mint én az nem skót!!!!!!!!!!!!és nem azért van már 3 gyermekem mert nem akartam őket sőt imádom őket!És amíg te ezt nem tudod addig ne írj senkinek

ilyeneket!Köszi!

2010. okt. 28. 21:47
 4/29 anonim ***** válasza:

A skótok nem smucigok.

És valószínüleg van olyan ember aki elfogad, így 3 gyerekkel is, de ez részéről hatalmas áldozat lesz.

2010. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A gyerek vállalás egy csoda nem pedig gombóc!
2010. okt. 28. 21:48
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Már miért spórolna az aki ugy érezte akkor hogy megtalálta azt akivel családot alapithatna, csak épp az idő eltelésével rájött hogy tévedett??? kedves első válaszoló.

Akkor akinek már van gyereke ,és a párjával már nincs jól annak nem szabad élnie ,mert talán skót?Telik az idő de erre majd Te is rájössz...

2010. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell meg vetni azt aki korán szült és nem egy gyermeket nevel!Én erre büszke vagyok és velem vannak!
2010. okt. 28. 21:53
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Simán, ha pár évvel idősebb lennék, és nem lenne párom. Csak olyan gyerekmániás srác kell amilyen én vagyok :):) Ritka fajta az enyém, de ilyenek is vannak :D
2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem érzed, hogy ez egy kicsit bunkóság?

Lefogadom, hogy 18 évesen macsókkal kavartál, csak nem láttad a fától az erdőt, hogy egy tahó alak. Most már tök mindegy, csak akadjon végre egy balek, aki eltart, ugye?


Bocs, egy kicsit erősen fogalmaztam, de azt hiszem igazam van...


Sajnálom is a 3 gyereket, és csak miattuk szorítok, hogy találj egy sült-bolondot!

2010. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen rendes vagy jól esett!:)
2010. okt. 28. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!