Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e olyan férfi aki elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan férfi aki elfogadna társául egy 23 éves lányt 3 gyerekkel, aki rendes, jószívű, szeretetre méltó és gondoskodó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Istenem! Nem igaz, hogy ennyi eszed van! Senki nem bántotta a gyerekeidet! Itt egyedül Te vagy a buta! Ilyen fiatalon gyereket vállalni...Neked még tanulnod kellett volna nem gyereket nevelni! Ha 8éve lettem volna a barátommal és szerettünk volna gyereket, akkor se ilyen fiatalon csinálnék! Mert kell oda egy biztos anyagi háttér is! És nem hiszem, hogy tizenévesen ez megvolt nektek! Örülhetsz ha a bizonyítványod meglett!!! A szüleidnek meg gratulálni tudok csak!
2010. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezhetem akkor azt a 3 gyereket még is hova csináltátok, gondolkoztatok ti egyáltalán vagy legalább is te? Hogy hova szülöd meg, hogy fogod eltartani?


Legalább 1 pasinak szülted mind a 3-mat? Vagy különböző apától van mind a 3 gyermeked?

azért annyi eszed lehetett volna hogy jobban megismered az illetőt vagy az illetőket mielőtt létrehoztok 3 élősködőt! hogy vajon tényleg szeretitek e egymást vagy csak színjáték az egész....


Na ez volt a szídás része! .......


Amúgy lehet találni értelmes pasit is 3 gyermekkel is , adnod kell magadra és őszintén kell hogy beléd szeressen és nagyon kell szeretnie vonzódnia hozzád annak a pasinak, hogy ne hagyjon ott 1 hónap múlva azzal hogy bocsi de nekem 3 gyermek sok.....

2010. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

az én barátnőm is 23 és van egy 3 éves kisfia. minden nagyon okés köztünk (fél éve vagyunk együtt), a kissrác is aranyos, egyáltalán nem zavart elsőre se, de megmondom őszintén, ha 3 gyereke lenne, aligha hívtam volna randira.

24F

2010. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Szia Kérdező!


Nem tudom, biztos van olyan férfi, aki felvállalna így is, de nem a legjóképűbb, és nem a leggazdagabb pasit akard, mert aki jól néz ki és jól keres, az nem a te gyerekedet fogja eltartani, hanem keres egy fiatal lányt, aki szül neki gyereket, és majd azt eltartja!


Én lehet, hogy mondjuk szexre összejönnék veled, de együtt nem élnék egy 3 gyerekes nővel, ne haragudj! Én saját gyereket szeretnék, és a saját pénzemből a saját gyerekemet szeretném nevelni, nem más pasi gyerekeit.


Azt meg kell értened, hogy a legtöbb férfinek ennyi gyerek nyűg, és megalázó, hogy más pasi kölykeit kell anyagilag finanszírozni meg nevelgetni. Te se nevelnéd és fizetnéd más nőnek a 3 gyerekét, ugye??!

2010. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Belegondoltál amúgy, hogy annak a pasinak, aki bevállal Titeket, havonta mennyi nettó jövedelmének kell lennie ahhoz, hogy 3 gyereket +1 felnőttet kényelmesen eltartson? ...mert gondolom Te sem fogsz dolgozni mellettük jó pár évig.
2010. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, azt számold bele, hogy saját magát is, tehát 5 EMBERT KELL ELTARTANIA, és 3 EMBERT úgy, hogy SEMMI KÖZE A 3 GYEREKHEZ.


Így gyakorlatilag 3 idegen gyerekért dolgozna, és még nincs is saját gyereke. Beszélhetünk belső értékekről, de ezt NEM VÁRHATJA EL EGY NŐ SEM EGY FÉRFITÓL. És nincs joga elítélni, ha egy férfi inkább egy olyan nőt választ,a kivel a saját gyerekét neveli inkább, minthogy idegen pasi 3 gyerekét tartsa el, és 3 idegen gyerekért gürcöljön.

2010. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos nem jönnék össze egy 3 gyerekes nővel, mert utálom a gyerekeket.


Bár ha nagyon jó nő vagy Kérdező, és közös kasszán leszünk, tehát ÉN NEM TARTOM EL A GYEREKEIDET, akkor lehet, hogy elfogadnálak társamul. De csak ha nagyon jól nézel ki, szereted a szexet, és a gyerekeidet te tartod el, mert én egy forintot sem fogok idegen pasi gyerekeire költeni.

2010. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, csak akkor jönnék össze veled, ha KÜLÖN KASSZÁN leszünk, mert én nem tartom el a pasid gyerekeit.
2010. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Reggel 7:28-as vok


Igen itt az a baj, hogy 3 gyerek az már tényleg nagyon sok!


1-el nincs semmi gond, de azt írtam is, mert én is ilyen lánnyal jöttem össze és 9 hónapja vagyunk együtt.


Még azt mondom , hogy talán 2 gyereket is elfogad egy pasi de 2 gyereket már elég nehezen és nagyon kevesen.


1 gyerekhez is rengeteg lóvé kell a mai világban hát még 3 hoz. Szóval egy gazdag apucit kell találnod az tény, de hogy szépet és jó képűt ahogy írták, azt nem fogsz az is biztos, sajnos ez a valóság.

2010. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!