Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e olyan férfi aki elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan férfi aki elfogadna társául egy 23 éves lányt 3 gyerekkel, aki rendes, jószívű, szeretetre méltó és gondoskodó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát nem kavartam senkivel és nem csak úgy be csúsztak a gyerekek hanem akartuk őket és majdnem 8évet éltem vele együtt:)én nem olyan vagyok mint a mai lányok hogy gondolkodás nélkül bárkivel:)
2010. okt. 28. 22:25
 12/29 anonim ***** válasza:
45%
13 évesen már toltad... mitől is nem vagy te "olyan lány"?
2010. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
És a gyerekeimet ne bántsa senki! Imádom őket és nem érdekelnek az ilyen meg jegyzések!Azért írja valaki ezt nekem mert féltékeny,hát őt sajnálom mert nem tudja mi az hogy anyasá!Én igen és büszke is vagyok rá!
2010. okt. 28. 22:30
 14/29 A kérdező kommentje:
Bocsi de semmi közöd és nem voltam 13 hanem 16 elmúltam! Akkor amikor és ma már felnőtt nő vagyok!hihi
2010. okt. 28. 22:31
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
Na jó , miért kell a másikat piszkálni ?nem azt kérdezte Te élnél -e vele, hanem azt hogy van e a valaki.Akinek nem inge nem veszi magára, erre mindenki felvette azt az inget,elveszitek az embertől a reményt is ,mert ilyen faragatlanok vagytok hogy nem érdekel titeket éppen kinek gázoltok a lelkébe a válaszaitokkal.Tessék lehet lepontozni ,nem érdekel!!!!!!!!!
2010. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

21:55 vagyok

A 22:20-ra ne hallgass! Miért lenne attól egy férfi sültbolond, hogy felnevel három jó fej gyereket (attól, hogy nem az övé, meg szeretheti őket!!!) meg hozzámegy egy nőhöz, akit szeret? Egy olyan nőhöz, akinek egyszer volt egy rossz döntése az életben, és rossz férfit választott elsőre. 22:20 te talán sosem hibázol semmiben? Na ennyit erről...

2010. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
22:36 Végre valaki aki látja a lényeget :)
2010. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
9%
Nem 4 embert kéne eltartani plusz a pereputy nagyik, keresztszülök....
2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Alapjáraton szeretem a gyerekeket, valóban kicsit furcsa, hogy ilyen fiatalon már három is van, de Veled élnek és neveled öket, tehát rossz ember nem lehetsz.
2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Miért kell ítélkezni?Nem arra kértelek titeket hogy ki osszatok,vagy hogy gúnyos gúnyos meg jegyzéseket írjatok!Mások is vannak így nem én vagyok az első!
2010. okt. 28. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!