Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell annyi lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell annyi lánynak kényszerszinglinek lenni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és már jó régen nem volt kapcsolatom ,igen vidéken lakom ahol enyhén szólva is borzalmas a választék ,tudom hogy a közel jövőben nem fogok senkit találni, ti is igy látjátok?
2011. jan. 14. 21:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
költözésre gondoltam
2011. jan. 14. 21:49
 12/31 A kérdező kommentje:
Nos ezek szerint nem vagyok egyedül a problémával..és igen én is pályakezdő munkanélküli vagyok sajnos
2011. jan. 14. 21:51
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

Egy házasság vagy kapcsolat mindig kompromisszumok sorozata. Ezek csak akkor működnek, ha van tolerancia mindkét félben. Ha csak az egyikben, sokáig valószínűleg nem lesznek párban.

Bocsáss meg ha azt írom, nálad már az indulás is gond: "nincs választék". Én azt gondolom, van ott választék, csak a kompromisszumkészséged kisebb, mint ami ebben a helyzetben kellene.

Aztán az évek múlásával vagy növekszik, és akkor van esélyed egy kapcsolatra, vagy nem, és akkor egy idő után már nem mondhatod "ráérek még".

2011. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
nem lakom pesten, megyeszékhely melletti faluban élek, ahol aztán sok midnen van, de választék nincs. nem innen, de van párom. nem leszek kényszerszingli, de kapcsolatba sem kényszerítem magam... járj el szórakozni új környezetbe... hátha akkor találsz vkit.
2011. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél szingli,mint hogy ülj a szarban ,rossz kapcsolatban csak, hogy elmondhasd van társad...
2011. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szintén..

Én egy nagyobb faluban lakom, volt már több kapcsolatom (pár hónaposak), vagy én nem lettem szerelemes, vagy ők, vagy eleve a kihasználásra mentek.

Már több éve nem volt kapcsolatom. Valóban nincs "választék", mert akivel lehetett valami azzal már volt, már kerestük egymást, a többi meg vagy foglalt, vagy abszolút érdektelenek vagyunk egymás számára, itt helyben legalábbis. Szeretnék egy kapcsolatot, de nem hajtom, nem keresem pl. társkeresőkön, képtelen vagyok egy totál vad idegennel randizgatni akit eddig csak képen láttam. Nem gondolnám, hogy túl magasra teszem a mércét, bár kétségtelen tény, hogy ritkán leszek szerelmes, hiába járok el szórakozni (igaz leginkább csak itt helyben), és hiába nézek ki állítólag elég jól, és hiába nem vagyok totál lökött, még véletlenül sem "talál" rám senki, persze 17-18 évesen egészen másképp volt ez a dolog, akkor még könnyebb volt ismerkedni, mostanában egyre nehezebb, vannak ismerőseim akik meg alig hogy kilépnek egy kapcsolatból nem telik el 1 hónap egyedül már össze is szednek valakit, és egyszerűen nem értem hogyan csinálják.

2011. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
23N
2011. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 éve nincs pasim, de soha többé nem is akarok...az exemmel 4 hónapig jártunk, minden jó volt, aztán egyik napról a másikra szakított velem...utána aztán kimutatta a foga fehérjét, elmondott mindennek, h mekkora 1 sz*r vok, stb. stb. - úgy, h közben tudta, h nagyon szeretem.

A mostani b.nőmnek viszont azt mondogatta, h velem sokkal jobb volt a szex, mint vele, h ő soha nem lesz olyan szép, és menő, mint én stb. A csaj ezek után totál leutánzott mindenben, és úgy állította be, mintha én majmolnám. A haverjaival megveretett, úgy, h bordatörésem lett, a netre kitette az erről készített fotókat, és a p*csa b.nőivel karöltve elmondtak mindennek. A neten 1 srác nevében levelezett velem, a leveleket szintén feldobta 1 nyilvános oldalra(még jó, h csak olyanokat írtam, mi a kedvenc zeném).

Azóta azt mondom, nem éri meg néhány nap röpke boldogság 2 év szenvedésért - ami még máig tart, m nem hevertem ki.

Inkább leélem egyedül az életem. Egyébként 1 kisvárosban élek, ahonnan a jó srácok szintén elmenekültek. A te helyzeted nagyon is gyakori, itt is van 1 csomó gyönyörű lány, akik inkább szinglik, minth a selejttel járjanak.

2011. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
A párkeresésre társkeresőn: néhány hete kérdezte tőlem az egyik rokonom, hogy van-e barátom (mintha nem tudná hogy nem járok el kb sehova) persze mondtam, hogy nincs. Erre visszakérdezett, hogy miért nincs? Mondtam, hogy azért mert nincs olyan aki érdekelne, jelentkező lett volna több is, de nem kellettek, jól megvagyok egyedül is. Következő kérdés: miért nem keresek valakit a neten, társkeresőn. Nekem ez az ismerkedési forma annyira idegen...Én sem tudom elképzelni azt, hogy egy olyan hapsival találkozzak, akit azelőtt nem láttam élőben. Még az is más ha pl egy suliba járunk, vagy egy kerületben és láttam már buszon pl, de teljesen ismeretlenül áhhh. Soha sem tennék fel magamról képet, aztán mint a lóvásáron válogassanak ki engem. És még sorolhatnám, hogy miért nem akarnék....Kép alapján nem sok dolog derül ki egy emberről.
2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít Neked borzalmas választéknak vagy mire vágysz.

Nem nevezném az állapotodat kényszer szingliségnek, csak egyszerüen nem találsz senkit vagy az elvárásaid túl magasak, ezt nem tudhatom.

Hidd el van ettöl rosszabb. Én külföldön élek és még csak egy jóízüt sem lehet beszélgetni az emberekkel, jelen esetemben Nökkel, mert az irrealitáson felüli nívót várják el az embertöl.

Szerintem ezen is el kell gondolkozni és azon is, hogy nem muszály az éppen adott faluban, városban keresned valakit.


Egy Férfi.

2011. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!