Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell annyi lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell annyi lánynak kényszerszinglinek lenni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és már jó régen nem volt kapcsolatom ,igen vidéken lakom ahol enyhén szólva is borzalmas a választék ,tudom hogy a közel jövőben nem fogok senkit találni, ti is igy látjátok?
2011. jan. 14. 21:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2011. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok és jó ideje nincs senkim, de megvagyok így. nem hajtom. majd jön ha jönnie kell, legalább addig is azt teszek amit akarok, nincs kötöttség.
2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%

Te ugye tudod, hogy a kérdés is teljesen más milyen témát foglal magában és a hozzátartozó válaszod is teljesen más lett..Magyarul nem tartozik a kérdéshez.


és, ha esetleg bővebben kifejtenéd mire gondolsz, és honnan gondolod, hogy kényszerszingliek azok a nők... akkor örömmel fogadjuk.

2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
inkább hasonszőrű lányok válaszaira várok
2011. jan. 14. 21:43
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a kérdéssel a saját lelkivilágod szeretnéd megnyugtatni amiért képtelen vagy egy normális párkapcsolatot kialakítani? És mi az, hogy vidéken "borzalmas a választék"? Mitől szebb egy pesti ember, mint egy Jászberényi? Mindenhol van csúnya meg buta ember,ugyanúgy,ahogy szép meg okos. Ha meg túl magadra teszed a mércét,akkor nyilván soha nem is lesz párkapcsolatod, még ha Bp-re is költözöl...
2011. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok ezzel, de én sem igazán keresek senkit. Úgysem működik nálam a szerelem, beérem a vonzalommal,az boldoggá tesz, a szerelem megfojt.
2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Én 23 éves vagyok és nem is volt még komolyabb kapcsolatom, csak randizgatások, találkozások.


A főiskolán is sikerült olyan csoportban tanulnom, ahol összesen 20-an voltunk és alig voltak fiúk. Most fogok államvizsgázni, utána keresek munkát. Még ebben az egyben bízom, hogy a munkahelyemen megismerek valakit.


Sajnos nincs nagyobb baráti társaságom, akikkel beülhetnénk valahova vagy elmehetnénk szórakozni. Így egyelőre ez is ki van lőve.


Szóval nagyon rossz így, már jó lenne egy normális srácot megismerni.

2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán értelmezhető a kérdésed. Írod, hogy 25 éves vagy, vidéki, borzalmas a választék, és régen nem volt kapcsolatod. De szerintem ez alapján te csak EGY lány vagy, nem "annyi".

Egyébként, mi honnan tudjuk azt megmondani, hogy te találsz-e valakit a közeljövőben? Ez a kérdés az ezotéria témakörbe tartozik...

2011. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Tehát ,2 éve nem volt senkim ezzel nincs is bajom ,mert hát ha nincs olyan aki kéne akkor nincs,vidéken lakom és itt már nincsenek normális pasik,mert vagy már minimum pestig menekültek ,vagy ezer éve lecsaptak rá és igen csak egyedül maradtam ,kötözésre nincs lehetőségem .Az lenne a kérdésem ,hogy sok lány jár ebben a cipőben?
2011. jan. 14. 21:47
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

21, lassan 22 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. (Igen igen, nagyon gáz vagyok tudom, nem is szeretek erről beszélni senkinek). Néha zavar, néha tök jól megvagyok így. Mi azt honnan látnánk, hogy te fogsz-e pasit találni magadnak? :D


Én nem fogok, addig legalábbis biztosan, amíg nem találok munkát, mivel kb egész nap itthon vagyok. Nem sírok azon, hogy miért nincs pasim, hiszen itthon nem is lesz. Igazán az foglalkoztat jobban, hogy valamikor egyszer legyen. Addig megvagyok így. Azért azt hozzáteszem, hogy a vidéki lányok is elkelnek. Sőt, sztem hamarabb mint a Pestiek.

2011. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!