Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi a fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a fontos egy kapcsolatban, ha szerettek valakit akkor mennyire fontos az hogy nemtud anyira smárolni mert fél attol hogy nem tud akkor is szeretnétek ezt a pasit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorlás teszi a mestert :) Én kifejezetten szeretem az ilyen "félénk" pasikat :D
2011. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem a csókolózási technikája miatt szeretünk bele egy fiúba:) Különben is, bele lehet jönni, ha sokszor csináljátok:)
2011. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ez tanulható.

ha a srác hajlandó alkalmazkodni, figyel rá, hogy Neked hogyan jobb, akkor nem lesz ott baj.

2011. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ahhhhh mert külföldon lakok (NORVÉGIÁBAN)azt van egy lány aki nagyon tetszik csak félek hogy nemszeretne engem annyira igazán mint én öt és én csak akkor tudok csokolozni ha nagyon szeretek valakit
2011. jan. 13. 19:12
 5/21 levis válasza:
nem az a lényeg hogy jól smárol e vagy sem. persze az is számít de ha szeret az a lány akkor nem a smárolással fog törődni hanem konkrétan veled. És nem kell félni a smárolást nem lehet elrontani, és nincs olyan hogy valaki nem tud. "Gyakorolni kell" és utána még élvezni is lehet.
2011. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hat persze hogy szeretnem!êvig voltam olyannal aki nem tudott csokolni, es meg mindig nem tud sztm! A mostani parom eleg jol csokol, de sokszor olyan moho h alig kapok levegot!En maskepp a puszis csajszi vagyok szoval nem szeretek orakon keresztul ny.alakodni:)
2011. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mitöl szerettek bele 1 fiuba
2011. jan. 13. 19:14
 8/21 anonim ***** válasza:
6evig...
2011. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs igazabol hogy mit szeretek meg egy ferfiba!De nekem nem esik nehezemre, ha valaki jol nez ki es latom hogy tart hozzam en azt megtudom szeretni...az altalanos tulajdonsagait(belso) mindig probalom elfogadni, ha nem megy akkor esetleg megemlitem h ez s ez nem tetszik s ha valtoztat jo s ha nem tovabb lepek:)
2011. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
na ez zura válasz VOLT
2011. jan. 13. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!