Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kulso szemlelo vagyok, Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulso szemlelo vagyok, Nektek mi a velemenyetek errol az esetrol? En mar belegabalyodtam. Szerintem Ok is!

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki szeret egy fiut. A fiu szakitott a lannyal, mert a lany hibazott, es megbanta nagyon, a fiut azonban (latszolag) ez nem hatja meg. A lany teljesen ki van borulva, alig eszik, aludni sem tud, egesz nap csak sir. (az en vallamon) A fiu felvette kamu msn cimen, es baratkoztak, a lany viszont tudta, hogy a "szerelme" az. Kitalalta neki az erzeseit hosszan, a fiu erre lelepett. Masnap (ma) a fiu felvette a lanyt a rendes msn cimen, es beszelgettek. A lany aztmondta, hogy a fiu ugy viselkedik, mintha semmi sem tortent volna koztuk, gyakorlatilag mintha meg mindig jarnanak. A fiu ismer egy masik lanyt, akivel probalkozik osszejonni, de nem nagyon megy neki, a volt szerelme ezt nezi, es szenved.:S A lany remenykedik, hogy a fiu meg szereti, es var a fiura. Mindketten allandoan azzal jonnek az ismeroseiknek, tobbek kozott nekem, mivel kozos ismerosuk vagyok, hogy nem erdekli oket semmi. Hogy sz.rnak a vilagra. A lany nagyon szeretne a fiuval lenni, a fiu nem mond semmit, hogy mit erez. En kerdeztem, az volt a valasza, nem arulja el, mert visszamondom a lanynak. Szerintetek? Es en vagyok a hibas. Mult heten meg rajtam keresztul szidtak egymast, hulye majom, hulye tyuk, ilyenek. Velemenyek?


A lany 18 a fiu 19 en meg 17.


2011. jan. 12. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi volt a hiba?

Megcsalás? ez esetben megérthető, mindneki máshogy tűri az ilyeneket, van akinél 1 belefér, mert véletlen stb., van akinél nem.

Néla nem. A döntése jogos, gondolom nem véletlen hiba volt. Innentől kezdve miről beszélünk? A srác próbál új életet kezdeni, ismerkedni. A lány tanuljon az esetből.

2011. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Osszevesztek, hogy a lany rajta vezette le a duhet karacsony elott. (mert mindent egyedul kellett csinalnia otthon) Es a fiu megharagudott ra nagyon, szakitott vele. 2 hetig csak kozvetetten beszeltek, szoval hogy a fiu feljart a kamucimre es irogatott a lanynak.
2011. jan. 12. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Cica, most írod ki harmadszor, nem unod még??
2011. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Masodik, nem ertem mire vonatkozik a kerdesed.Oo
2011. jan. 13. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Bla, bla sok a duma szakitotak tesék minden kapcsolatott meszakitani ez a kamu cím szörnyen gyerekes.
2011. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utasd meg a srácnak, vagy mindkettőnek ezt a kérdést..
2011. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a másodiknak.Miért 100* kiírni ugyanazt a kérdést?

üljenek le megbeszélni

2011. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást. Őszintétlen, komolytalan, nyílt és egyenes kommunikációra képtelen bagázs, a feleősséget senki nem vállalja. Szenvedjetek, vagy nőjetek fel.
2011. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fiú nem tud két lány között dönteni

az új kellene neki, a réginek már tudja az érzéseit ezért még tartogatja, ha az új csajjal rosszul sülne el a dolog

2011. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

tehát a fiú már lezárta a kapcsolatot, nyitott mások felé

a régi csaj meg kötné magához, amivel a fiú jelenleg nem kezd semmit

a régi csaj magának köszönheti a szenvedést, ahelyett, hogy ő is kifele kacsingatna és lesz ami lesz, vagy új, vagy régi kapcsolat

az élet is egy játék, nem őrlődni kellene benne

2011. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!