Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam egy idegen légióssal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves gyönyörű férfivel . A szabadságát töltötte itthon , a légióban van 3 éve , még 2 éve van azt mondja . Egy hete ment vissza , azt mondta várjam meg , komoly kapcsolatot szeretne . Eddig nagyon jó volt vele , de észrevettem nagyon apró jeleket a tekintetén ( erős bizalmatlanság nem velem hanem más emberekkel , nagyon alapos megfontoltság , már már bérgyilkos " tekintet " ) velem viszont nagyon aranyos és kedves . Félek hogy később kijöhetne rajta valami idegbaj . Mit javasoltok ? Nekem tetszik de távolabbra is gondolkozom .
2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ha az utcán szembejön veled valaki, akkor nem eshetsz neki csak úgy, mivel nem tudhatod, hogy neki bármiféle ellenséges szándéka lenne.

A háború az egy más szituáció, ott teljesen egyértelmű, hogy az ellenségnek ellenségesek a szándékai. Nem? Ott ez a felállás, így az, hogy a másik megölésére törekszünk, egyben a saját önvédelmünket is szolgálja.

2012. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
De ha az utcán egy sötét alak rohan feléd baseball ütővel a kezében és közben azt ordibálja hogy "megöllek!", akkor nyugodtan megvédheted magad.
2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

De hagyjuk ezt a témát!


Én igazából a kérdezőnek akartam válaszolni, mégpedig azt, hogyha tetszik neki ez a srác, ha úgy gondolja, hogy jó férje lehetne, akkor ne tartsa vissza tőle az, hogy légiós az illető!


Én nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

2012. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
ne, ne, ne IDEGBETEGEK!
2012. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az atombomba gusztustalan húzás volt, mivel polgári létesítményekre szimpla városokra dobták őket, na az tényleg ocsmány dolog volt, a súlyosan békefanatikusok meg próbáljanak a biblia lobogtatásával elérni valamit egyes országok vezetőinél. Sajna -és nem mondom, hogy ez jó, csak azt hogy szükségszerű- a világon akadnak helyzetek, amit csak agresszióval lehet megoldani. Aki mást mond, az súlyosan értelmi fogyatékos, vagy állati naiv ember. Az agresszióra csak agresszióval lehet válaszolni, mert a kenyérhajigálás nem véd meg senkit attól, hogy igába hajtsák. És nem azt mondom, h agresszornak kell lenni. És ha már a kérdésre akartam válaszolni, válaszolok is: Szerintem légy vele, az anyagi biztonságod garantált, és nem hiszem, hogy valaki is belétek merne kötni :) Azért mert ilyen szegény munkája nem kéne még neked is elhagyni őt. Valószínűnek tartom, abból amit írtál, hogy te vagy neki az egyetlen, ami a normális világhoz köti. Ezt ne vedd el tőle! Főleg, ha szereted, akkor ne.
2012. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem lehet védekezni a biblia lobogtatásával, sőt hamarabb véged, de a háború az mégis emberek halálával végződik és ezt mind katonák végzik, mert te a kisbicskáddal nem mész ki szúrkálni embereket.


"Az atombombát tudod miért dobták le?

Azért mert így megkímélték több százezer amerikai katona életét."


Ehez még visszaszólnék illetve kérdeznék. És a japánokat mennyivel kímélték meg, hogy rájuk dobták?

Az erőszak erőszakot szül. Én a discoban sose balhéztam, mert nem szájaltam vissza sose, hogy "húzzá má el te k*csög". Sajnos a háborút nem lehet elkerülni, de beszállni se kötelező.

2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!