Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam egy idegen légióssal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves gyönyörű férfivel . A szabadságát töltötte itthon , a légióban van 3 éve , még 2 éve van azt mondja . Egy hete ment vissza , azt mondta várjam meg , komoly kapcsolatot szeretne . Eddig nagyon jó volt vele , de észrevettem nagyon apró jeleket a tekintetén ( erős bizalmatlanság nem velem hanem más emberekkel , nagyon alapos megfontoltság , már már bérgyilkos " tekintet " ) velem viszont nagyon aranyos és kedves . Félek hogy később kijöhetne rajta valami idegbaj . Mit javasoltok ? Nekem tetszik de távolabbra is gondolkozom .
2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mondtam majd akkor dicsérd őket mikor fejedhez nyomják a dákójukat, mert eljön még a háború és nagyon közel van. Megint szar világban élünk mint minden háború szar világgal kzdődik csak hogy tud és ez globális te kis puca. A légiós pasija hamarosan újra háborúba fogják hívni és kitudja még ő is odavész.
2012. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Persze a katonák csak önvédelemből ölnekXD Mekkora szövegXD Atombombát is csak azért dobják le, mert önvédelemXD Azért utasítják, mert önvédelem^^ Jó felfogásod van.
2012. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Te tényleg nagyon korlátolt vagy!

Senki nem dicsőítette a háborút! Csak azt állítottam, hogy nincs ellentétben a ne ölj parancsolattal, és hogy az ember természetéből következik, vagyis mindig is lesznek háborúk.

2012. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Önvédelem VAGY háború!

Azt írtam, hogy ez mindkettő olyan helyzet amikor legális lehet az emberölés.


Egyébként a katonák mindig részben önvédelemből ölnek, hiszen ha nem ők lőnek, akkor őket lövik le.

2012. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Persze kényszerből ment légiósnak-.- Nem volt szabad döntése.... Biztos nem ő akart menni háborúzni. Ugyan.... Mesélj magadnak vagy csinálj gyereket és annak mesélj.
2012. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Egyébként a katonák mindig részben önvédelemből ölnek, hiszen ha nem ők lőnek, akkor őket lövik le."


Ja, biztos aki az elsőt lőtte az nem katona volt..... kizárt ugye?

2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Az atombombát tudod miért dobták le?

Azért mert így megkímélték több százezer amerikai katona életét.

A japánok ugyanis olyan fanatikusak voltak, hogy utolsó emberig harcoltak volna, így több százezer amerikai katona halt volna meg mire elfoglalják Japánt.

2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Na jó én nem veled foglalkozom. Szállj le rólam kérlek szépen! A kérdezőnek írtam, hogy ő tudja mit szeretne, de számoljon rá, hogy mi vár rá, mert igen is fog.
2012. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Aki először lő az is önvédelemből lő. Mivel tisztában van vele, hogy az ellenség szándéka az, hogy őt lője le.
2012. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Akkor az utcán éjjel aki nagyon sötét alak akkor szó nélkül neki eshetek, mert ha nem akkor ő fog nekem esni. Te a háborúhoz felkészülnek nem csak úgy jön! Nem kötelező háborúzni.
2012. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!