Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam egy idegen légióssal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves gyönyörű férfivel . A szabadságát töltötte itthon , a légióban van 3 éve , még 2 éve van azt mondja . Egy hete ment vissza , azt mondta várjam meg , komoly kapcsolatot szeretne . Eddig nagyon jó volt vele , de észrevettem nagyon apró jeleket a tekintetén ( erős bizalmatlanság nem velem hanem más emberekkel , nagyon alapos megfontoltság , már már bérgyilkos " tekintet " ) velem viszont nagyon aranyos és kedves . Félek hogy később kijöhetne rajta valami idegbaj . Mit javasoltok ? Nekem tetszik de távolabbra is gondolkozom .
2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd akkor várj rá, de véleményem szerint kifog rajta jönni. Már felfigyeltél arra, hogy másokkal hogyan viselkedik. Igaz nem csak a légiósok annak bekattanva, meg neki esik a másiknak, de mi a jó ezekben? Semmi, csak balhésok és nincs nyugalom. Járhatsz vele, de gondolkozz el azon, hogy bírni fogod vagy sem. Ha volt háborúban akkor ölt embereket is és a szememben akkor is gyilkos, még ha parancsra öl. Te tudod, hogy kit választasz.
2012. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

De rosszindulatúak egyesek...

Aki háborúban embert öl az nem gyilkos. Ha valakinek ezt így a szemébe mondanád feljelenthetne rágalmazásért.

Az illegális emberölés a gyilkosság, az önvédelem vagy háború más tészta.


Mégis mi jönne ki rajta?

Anno a világháborúk után szinte nem is találkozhattál olyan huszonnyolc évessel aki ne harcolt volna, mégse jött ki a többségükön semmi.

2012. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatú vagyok és igen is gyilkos aki embert öl. Nézz utána a 10 parancsolatnak: ne ölj. Nem érdekel, hogy hogyan öl embert akkor is életet olt ki. Akkor ne legyen gyilkos ahogy neked tetszik, de akkor is életet olt ki! Ennyi. Ez nem rosszindulatosság. Majd amikor újra lesz háború és a fejedhez nyomnak egy fegyvert, hogy lelöjjenek akkor is ezt mond és helyeseld őket.
2012. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ja, ha atombombát dobnak le akkor nem szóltam.
2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

A ne ölj paranccsal kapcsolatban: [link]


Egyébként igenis rosszindulatú feltételezés, hogy aki háborúban embereket ölt, mivel ez volt a hivatása, az később ne élhetne teljesen normális életet.

2012. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Persze most akkor nyugodtan háborozhatunk igaz? Isten mondta, hogy háborúzzanak azokkal és ne másokkal. Ez azért két külön dolog öcsém-.-" Kiforgata valaki a Bibliát erről ennyit! Ártatlan emberek is halnak meg nem csak gonosz emberek. Isten nem bántaná az ártatlanokat, de a mai uralkodok igen! Igen is bűnt követnek el. Embert ölnek! Nem Isten parancsára. Szánalmas vagy, hogy okoskodni próbálsz:)
2012. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen!

Ki beszélt itt arról, hogy Isten parancsolta volna meg hogy háborúzzunk?

Isten szabad akaratot adott az embereknek..

2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

A háború sajnos elkerülhetetlen!

Mindig is volt, van és lesz is, így katonák is mindig lesznek. Ez is egy ugyanolyan hivatás, mint bármi más, nem kell misztifikálni! Ugyanúgy, ahogy egy nőgyógyász nem izgul fel, ugyanúgy egy hivatásos katona se lesz idegbeteg, amiért embert ölt.


Úgyhogy nyugodtan próbáld meg vele!

2012. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Ez áll a te linkedben és akkor én vagyok a szerencsétlen? Vagy olyat linkelsz amit el se olvasol? Szánalmas vagy de tényleg:D


"Isten gyakran parancsolta meg az izraelitáknak, hogy egy másik néppel háborúzzanak"

2012. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Persze, de a mostani háborúkat, vagyis azt, hogy most háborúzzunk nem parancsolta meg Isten.

De teljesen egyértelmű, hogyha van például egy rezsim, amely kínozza, írtja az alattvalóit, akkor igazságos vele szemben fellépni. Vagy ha egy hatalom megtámad egy másikat nem igazságos honvédő háború? Vagy mi?

2012. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!