Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam egy idegen légióssal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves gyönyörű férfivel . A szabadságát töltötte itthon , a légióban van 3 éve , még 2 éve van azt mondja . Egy hete ment vissza , azt mondta várjam meg , komoly kapcsolatot szeretne . Eddig nagyon jó volt vele , de észrevettem nagyon apró jeleket a tekintetén ( erős bizalmatlanság nem velem hanem más emberekkel , nagyon alapos megfontoltság , már már bérgyilkos " tekintet " ) velem viszont nagyon aranyos és kedves . Félek hogy később kijöhetne rajta valami idegbaj . Mit javasoltok ? Nekem tetszik de távolabbra is gondolkozom .
2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hüha két év az sok idő,de ha ugyérzed h nélküle nem tudsz élni,sztem megéri várni rá.
2011. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed hogy szereted akkor várj rá! a "bérgyilkos tekintet"re kitérve aki az idegen légiónál szolgál abból zsoldos lesz szóval nem hiába van neki olyan "tekinete"
2011. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Én ösztönösen a veszélyes pasikra buktam, de ez azért sok...

Még időben vagy!

2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, nem akarok rosszat mondani, mert kemény hivatás és nem akarok ellene beszélni.


Viszont a tisztán látáshoz tudnod kell, hogy az idegen légiósok nem mindig tudnak visszailleszkedni a környezetükbe. Ismerek egy fazont, aki 2*5 éves szolgálatot teljesített és nem tudott beilleszkedni, vad volt és idegileg tropa.

Elmesélte, hogy az embert ott ölni tanítják.

Ha éppen megfigyelésen vannak, akkor rejtözködnek, zacskókba végzik a dolgukat és viszik magukkal vagy elássák, nehogy nyomot hagyjanak................

Ha helyzet volt, akkor válogatás nélkül kellett lelönie az embereket. Úgy gondolom, nagyon nagy szerencséjének kell lennie ahhoz, hogy ne ütközzön ki rajta valamikor.

Anyagilag biztosan jól áll, mert keresnek brutálisan, de nem minden a pénz.

2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
27%
Megismerted, aztán még mindig idegen? Vagy csak előtte volt az? Ismerős légiósok kizárva? Akkor most mi lesz vele?
2011. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%
A barátnőm volt párja a légióban szolgált 10 évet. Ismerem a srácot, nagyon aranyos, viszont idegileg nem 100-as és bizonyos helyzetekben nem kicsit lesz agresszív. A légió kemény üzem, rendesen megsínyli az ott szolgálók idegrendszere. Én vigyáznék a fiúval...
2011. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Hát úgy döntöttem , megvárom . Februárban ment vissza , most novemberben jött haza 30 napra , ebből 25 - öt velem töltött . Jobban megismertem , és csodálatos volt vele , valamint amikor kint van , rendszeresen küld nekem leveleket . A jelleme már kevésbé félemlít meg , nagyon kezdem vonzódni hozzá , csodálatos férjem lenne azt érzem . Fél milliós adósságom volt , és ő kifizette , teljesen mentesített a tartozásoktól . Azt mondta bármikor számíthatok rá , olyan jó hogy összejöttünk . Nagyon jól esett , és kezdem nagyon szeretni , mert : - nagyon intelligens , határozottan és nyugodtan beszél , humora is van , soha de soha nem panaszkodik , nem mutatja ki hogy fél , erős elvei vannak , és minden kívánságom lesi . VISZONT ELŐJÖTT MEGINT EGY FÉLELMEM . TÚL HATÁROZOTT . TÚL . Mielőtt visszament , csinált nekem az itteni lakásán egy gyertyafényes , romantikus estét . Nagyon jól éreztük magunkat , azonban ő az este végén túlságosan is már úgy beszélt velem , mintha a terhes felesége lennék . " Majd a gyerekeink így meg úgy lesznek , a jövőnk ilyen olyan lesz , majd ezt meg azt fogjuk venni a gyerekeknek , majd ott fogunk házat venni , lesz egy autónk . Mikor ennyit mondtam neki : HÉ LASSÍTS ! Erre ő annyira csúnyán nézett rám , hogy rendesen megijedtem ... Már ismét kint van , de nem tudom , mit tegyek , mert a mai napig érzem , hogy valami nagy baj lehet később ... Ti mit tennétek ?
2011. dec. 31. 14:45
 8/36 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy túl határozatlan!

Ha már képes vagy arra, hogy ennyit várj rá, meg ő is bármit megtenne érted, akkor hova lassítanátok?

2012. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Meg te magad írod, hogy azt gondolod "csodálatos férjed lenne"...
2012. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
sok boldogságot:)
2012. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!