Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez? Ki vagyok borulva.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 1,5 évig együtt voltunk. Karácsony után szakított velem, utána pedig felvett ál-msnen, amiről nem tudtam, hogy az övé, így kitálaltam, mit érzek iránta.(felettébb részletesen) Ma felvett a rendes msncímén, mert nekem vannak róla képeim, és azokat kérte, viszont elbeszélgettünk, és már vártam, hogy letiltson, de (még) nem tette meg. Azért szakított velem, mert féltékeny voltam, és mert nem tudtam őszintén elmondani neki a lelki fájdalmaimat. Fájlalta, hogy nem bízom benne, és szakított. Én még mindig nagyon szeretem, és hiányzik. Nagyon rossz nélküle. (Kérlek szépen Titeket, ne tegyétek át a kérdésemet más kategóriába, mert a Szerelem/Szex rovatot Ő is olvassa, és nem akarom, hogy megtalálja a kérdésem, és kinevessen...)


18L 19F


2011. jan. 12. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
szerintem, csak meg akarta tudni hogy mit érzel valójában, egy másik személy nevében a közeledbe férkőzött hogy megbízzbenne.. szerintem szeret téged.
2011. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Az ál-msnen aztán sikerült neki kitálalnod a lelki fájdalmaidat, mert ugye a bizalom ott megvolt:O Akkor elvileg minden rendben, nem? :)
2011. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Részemről igen, de Ő az a fajta ember, aki egy büdös szót nem szól. Egy közös ismerősünknek feltűnt, mennyire ki vagyok akadva, és megkérdezte a volt barátomat, hogy mit érez. Erre a fiú azt mondta, nem mondja meg, mert akkor én úgyis visszahallanám...
2011. jan. 12. 19:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Valaki átrakta a kérdésedet a Szex , Szerelem témába !! :/ Ki volt .. mert én nem .
2011. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, utolsó.
2011. jan. 12. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!