Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez? Ki vagyok borulva.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 1,5 évig együtt voltunk. Karácsony után szakított velem, utána pedig felvett ál-msnen, amiről nem tudtam, hogy az övé, így kitálaltam, mit érzek iránta.(felettébb részletesen) Ma felvett a rendes msncímén, mert nekem vannak róla képeim, és azokat kérte, viszont elbeszélgettünk, és már vártam, hogy letiltson, de (még) nem tette meg. Azért szakított velem, mert féltékeny voltam, és mert nem tudtam őszintén elmondani neki a lelki fájdalmaimat. Fájlalta, hogy nem bízom benne, és szakított. Én még mindig nagyon szeretem, és hiányzik. Nagyon rossz nélküle. (Kérlek szépen Titeket, ne tegyétek át a kérdésemet más kategóriába, mert a Szerelem/Szex rovatot Ő is olvassa, és nem akarom, hogy megtalálja a kérdésem, és kinevessen...)


18L 19F


2011. jan. 12. 19:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy most olyan zenéket hallgat, amiket akkor hallgattunk mindketten, ha összevesztünk valamin. Egy barátnőm szerint egész délután azokat a zenéket hallgatta. Nyilván ez nem jelent semmit, csak furcsa, hogy hirtelen azokat hallgatja, amiket akkor, amikor sírt utánam...
2011. jan. 12. 19:08
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te felvetted az őt álmsn-jén és egy számodra teljesen ismeretlen msn címmel megáldott emberkének részletesen elmesélted,hogy mit érzel az exed iránt?

Ez most csak nekem hülyeség vagy tényleg az?

2011. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzaszó kiszolgáltatott helyzetben vagy, hisz ő most nyeregben érezheti magát, mindent tud arról, hogyan érzel iránta... mellesleg nem akadtál ki azon, hogy álnéven kémkedett? Azért ez sem éppen szép dolog! Szerintem jól szórakozik rajtad, nem kellene, hogy romantikus ábrándokat kergess, fiatal vagy még, lépj túl rajta, legalábbis egy jó ideig ne keresd, s ne nyomozz utána!
2011. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nyomozgatott. Egyébként mielőtt felfedtem az érzéseimet, sok napot átbeszélgettünk, a bizalmamba férkőzött, és ami azt illeti, végig tudtam hogy Ő az...Éreztem. Most egy barátnőmmel beszél, akinek azt mondta, nem érdekli most semmi. Nem tudom már eldönteni, hiányzom-e neki, szeret-e még, vagy csak az egész egy baromi nagy átverés...Mert amúgy most is kedves velem, meg megnevettet...
2011. jan. 12. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki menni akar, az úgyis talál indokot, hogy miért megy. Ha még ezek után "játszik is veled", akkor az is elképzelhető, hogy ő egyáltalán nem szeretett téged és egyáltalán nem érdekli őt, hogy te mit érzel. Ez esetben viszont nem érdemelt meg téged, nem tudja értékelni, megbecsülni a másik legszebb érzéseit. Mielőbb próbáld meg elfelejteni. Menj a barátnőkkel szórakozni, megismerkedni másokkal (ez nem azt jelenti,hogy rögtön elkötelezd magad egy újabb kapcsolatra). Mielőbb kiverném a fejemből.
2011. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek biztos, hogy csak szórakozik, és semmit sem érez?
2011. jan. 12. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem.Szóval érezted,hogy ő az és így kapóra jött az alkalom,hogy megüzenhesd neki,hogy még mindig szereted.Jó játék.

A labda viszont most az ő térfelén van.Vagy leüti,vagyis lépni fog feléd vagy hagyja elúszni az egészet.

Ezt most előre nem lehet megmondani.

2011. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak érdekli, hogy mit érzek, ha felvett a rendes címén, és beszél velem, nem? Meg mióta felvett, azóta rossz kedve van, mintha őrlődne, a barátnőm szerint. Én nem kérdezgetem, ismerem annyira, hogy tudjam, ilyenkor utálja, ha kérdezgetik, mi baja van.
2011. jan. 12. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a fiú csak kihasznált téged!! Keress valami kedvesebb aranyosabb fiút . Akiről tudod , hogy nem hagyna el soha!! (és a legfontosabb : legyen jóképű ;) )
2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tényleg én voltam a hibás a szakításnál, mert mindig bántottam. Mindig szarkasztikus megjegyzésekkel illettem a lány ismerőseit, satöbbi, pedig tudtam, hogy én vagyok a szerelme, és nem kell neki senki más. Az elején úgyéreztem, hogy valamilyen formában meg akar leckéztetni, hogy érezzem, milyen az, amikor nekem rossz, és én vagyok a hibás. Szeretett nagyon, a csillagokat lehozta volna, mindig rohant, ha hívtam, ilyesmik, szóval Őt igenis meg kell becsülni, mert kevés ilyen fiú van. Emellett majdnem egy évet várt rám a szexualitás terén is. Nagyon érzékeny fiú, könnyen csalódik másokban, és én nem akarom, hogy bennem csalódnia kelljen. Most is mellette vagyok, igaz, fél órája nem szól hozzám msnen, de biztos érzi...
2011. jan. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!