Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Ugyancsak egy plátói szerelem volt, de nagyon szép és nagyon ritka lány volt. Az interneten ismerkedtünk meg, kétszer láttam élőben, azóta teljesen belezúgtam. De az internetről teljesen eltűnt, társat elvileg nem talált magának, de lettek neki barátai. Másoknak is eltűnt.

És hiába, hogy csak plátói volt az egész, nagyon szerettem volna valóra váltani. Meg nem tudom magam könnyen túltenni magam az ilyeneken, egyáltalán nem úgy látom, hogy "a földön hárommilliárd nő él", mindig nehezen teszem magam túl ezeken.


Egy héten belül 20/f


2011. jan. 12. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogod magad túl tenni rajta ne is éld bele magad !

Ezt bizd az időre mert minden sebet be gyogyit! szerelemel mulik az idő idővel mulik a szerelem

2011. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor kb. másfél évet várjak? (ha tényleg elmúlik két év után a dolog és fél éve ismertem meg) Addigra már nem találok magamnak senkit se. :'(
2011. jan. 12. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom még nem volt hosszabb kapcsolatod, hogy ez ennyire megvisel. Ha ez vígasztal, akkor másfél éves kapcsolatomnak lett vége(ez sem egy hosszú időtartam), de pár hónap alatt kihevered.. Addig meg jönnek a nyugtatóteák, a sport és a soksok pihenés:)


19/L

2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:
Nehéz ügy, de valószínűleg ő nem érzi azt irántad amit te ő iránta. Szerelmes vagy és fáj. Meg még fájni is fog egy darabig. Gyakorlatilag csak egy másik szerelem fogja feledtetni igazán. De annak egyáltalán a kialakulási lehetőségéhez meg neked kellene nyitni a világra. Ördögi kör.
2011. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És mi lenne, ha előkeríteném? Nevét, születési idejét tudom, valahol Budán lakhat. Meg tudom, hogyan néz ki.

Annyit tudok, hogy nem miattam tűnt el és valamit nagyon titkol. Lehet, hogy titokban van neki egy párja?

2011. jan. 12. 18:09
 6/6 anonim válasza:
sztem simán előkerítheted, a tudakozóból simán +lenne a telószáma
2011. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!