Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés
7.-ben amikor hatosztályosba mentem minden hirtelen rossz lett kiközösítettek az új osztálytársaim elveszítettem a barátaim de utólag rájöttem nem voltak igaziak, az osztálytársaim szivattak hagytam magam utólag jöttem rá a hülyeségemre még a buszon is beszólt egy hülyegyerek többször h ronda vok meg tetszett az osztályba egy fiú de neki sem tetszettem azt terjesztette 3 évig mindenkinek h tetszik nekem és h ronda vok első szerelem volt.Senkinek nem mondhattam el mit csinálnak velem otthon is balhé volt.Már 10-es vok nem tudtam elfelejteni még most sem!Az osztályba sem illeszkedtem be de nem is akarok már nem érdekel! De nem tudom magam ezen túltenni még most sem mindig eszembe jut,elszomorodok,és kihatással van arra is ahogy most viselkedek mit tehetnék?Pedig már 10.-es vok.
2011. jan. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig ezen jár a fejed nem tudod el felejteni.


Ha velem történik hogy beszólnak vagy valami nem foglalkozok vele..itt van családom ők szeretnek és ez a lényeg!

2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért bántanak, lehet, hogy Te is elutasító vagy velük?

Ha tényleg csak gonoszak, akkor ne foglalkozz velük, koncentrálj a tanulmányaidra, hogy egyetemen vagy főiskolán új lappal kezdve szerezz egy csomó barátot. Tudom, hogy egyedül kegyetlen nehéz, vezess naplót, ha kiírod magadból, olyan kicsit mintha valakinek elmondanád.

Akár egy jó hobbi keresése sem utolsó, ahol összeismerkedhetsz új emberekkel és barátokra is szert tehetsz.

2011. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan jártam, bár talán nem ennyire rosszul, de volt ilyen időszakom. Ami nekem megoldotta, az egy szakkör volt, ahova különböző évfolyamokról jártunk nagyon kevesen, érdekes filozófiai témák voltak, és az oda járókkal sikerült megismerkednem. Utána már az ő haverjaikkal, általában nálam idősebbekkel, és így szépen tovább. Meg nálunk még a sulis könyvtárban is volt egy egész jó közösség, szintén nem osztályfüggő hely.


Ha ilyesmi helyeken sem találsz senkit, akkor menj fősulin KOLESZBA! Ott sokkal könnyebb, csak legyél nyitott, és ezt akkor majd felejtsd el. Egész más a fősuli mint a gimi.. :)

2011. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!