Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl magam a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam a a párom múltján?

Figyelt kérdés

Elég hosszú story,de kérlek segitsetek.

A párom 5 hónapon azt hazudta hogy volt egy X nevű csajjal és szakitottak mert a csaj máshova költözött,és hogy kevés közös kép volt meg ilyenek...;meg egyik szomszéd csajról h ő csak a szomszédja.Engem nem hagyott nyugodni a téma,igyhát beszéltem a csajjal...A csaj elmondta hogy soha nem voltak együtt csak nagyon szoros barátság volt köztük(ami azt jelenti nálla hogy sokat sétáltak 2esbe,meg filmnézés meg egymáshoz járkálás meg ienek.)és hogy van kb 2 DVDje közös videokkal meg képekkel.

Nagyon kiboritott a helyzet,a páromat megkérdeztem bevallot mindent,és a szomszéd csaj se csak szomszéd csaj volt hanem nagyon jó haver az is,nha meg folyton 3an mentek ki,a párom az X csaj és még 1 csaj.

A hazugság okait tudom,azzal nincs is gond,de viszont folyton elöttem a kép ahogyan ketten vannak meg minden,és annyira szúr a szivem mikor gondolok rá,megprobáltam már elfelejteni az egészet,hisz csak múlt...de nem megy :(...És annyira kiborit a helyzet.

Kérlek adjatok tanácsokat hogyan tegyem túl magam rajta?:(...És ha lehet csak olyan irjon aki segiteni akar és megért...Köszönöm!


2011. márc. 29. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj ha nem volt semmi akkor ne toroldj szerintem vele:) es azt hogy hazudott szerintem azert volt mert igazabol nem volt baranoje elotted de en ezt csak sejtem :P .

Szerintem tedd fel a kerdest mi a jobb ha eggyut is lettek volna vagy csak a szoros baratsag :).

Nekem meg nem volt baratnom ... de nekem is faj ha olelekezve latom egy kepen a kiszemeltemet valakivel :(.

Lehet azert mert nekem oly keves jut meg ebbol is de m1 :D ma talakoztam az egyik volt osztaly tarsnommel es 4 puszit is kaptam :) tudom sznalmas 22 evesen ennek is orulni de orulok , hogy ez is megvan:) .

Szerintem orulj , hogy szeret a parod es probalj ne gondolni arra ami ezelott tortent :) .

2011. márc. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22f
2011. márc. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,és nem nem vagy szánalmas egyeltalán.


Barátnője volt 15 évesen 1 hónapig tartott,hazudni meg azér hazudott mert családja miatt psihikai betegsége van.És én ebbe megértem,ezért nem fáj nekem az hogy hazudott...

De az ahogyan elképzelem őket együtt,meg láttam is képet velük kiborit...Tudom hogy sokkal rosszabb lett volna hogyha ténleg lett volna köztük több,de ez a tény nem sokat segit :(

Azér kösz hogy megprobáltad,még várok tanácsokat.

2011. márc. 29. 01:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, mint az első.

Örülj neki, hogy nem volt köztük más. Ha meg pszichésen kicsit beteg és azért hazudott, akkor ne csinálj belőle nagy ügyet. Viszont kezeltetni kéne.

Mások sokkal nagyobb, fájóbb dolgokat kénytelenek elnézni a párjuknak, mert már a múltban tette, ha hozzád hűséges, akkor idővel úgyis tovább lépsz rajta.

Fel a fejjel, és örülj, hogy szeret téged a barátod!

2011. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!