Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadja a testi megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadja a testi megcsalást (? ) (lent)

Figyelt kérdés

barátom(38) azt mondta, ha úgy csalom meg, h a másik illetőhöz nem fűz komoly érzelem, és utána elmondom neki, azt ő elnézi, és nem haragszik...meg h fiatal vok még, éljem ki magam. Én ezen megdöbbentem kicsit... kérdeztem, fordítva ő elmondja-e, és azt felelte, neki nincs szüksége másra, jól érzi velem magát, szeret. Akkor miért adott nekem mégis szabadságot ezen a téren?

Van olyan, akit szeret a párja, és ugyanígy van?

20/L


2011. jan. 12. 01:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg a barátod, hogy öszintén valljon Neked, mert majdnem biztos, hogy megcsalt. Ilyen dumát levágni.

Fél, hogy ha kiderül nem talál 38 évesen még egy 20 éves butus lányt, így viszont szabad kezet ad és 1-1-re egyenlít.

Nem lesz rajta fogásod, nem lesz miért elszámoltatnod.

2011. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez az éljed ki magad duma annyira szánalmas...Ha szeretek valakit, nem érzek ilyenre késztetést (elvégre mindenkinek ugyanaz lóg lent, már bocs), és a páromtól sem tudnék elfogadni ilyen magyarázatot.

A megcsalás az megcsalás, mindegy, milyen köntöst húzunk rá. A helyedben erről azért komolyan elbeszélgetnék a párommal.

2011. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fülünyúl ***** válasza:

Lehet nyers leszek, de valószínűleg az igazsághoz közelebb áll az, hogy a 38 éves férfi csak szexre tart téged, ezért enged szabadjára ennyire. 20 évesen azért még elég éretlen gondolkodású és érzelemvilágú vagy egy 38 éveshez képest. Igen, valószínűleg úgy érzed hogy szeret, de lehet, hogy ezt csak azért mutatja mert ezt akarod látni. Ha igazán szeretne, szexuálisan sem engedne szabadjára, hogy kefélj akivel akarsz. Még akkor sem ha 38 éves. Az egyfajta kölcsönös megbecsülés, hogy ha valakit szeretünk igazán, akkor nem kefélünk mellette másokkal is, hanem csak neki adjuk lelkünket és testünket.


Szerintem.

2011. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!