Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadja a testi megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadja a testi megcsalást (? ) (lent)

Figyelt kérdés

barátom(38) azt mondta, ha úgy csalom meg, h a másik illetőhöz nem fűz komoly érzelem, és utána elmondom neki, azt ő elnézi, és nem haragszik...meg h fiatal vok még, éljem ki magam. Én ezen megdöbbentem kicsit... kérdeztem, fordítva ő elmondja-e, és azt felelte, neki nincs szüksége másra, jól érzi velem magát, szeret. Akkor miért adott nekem mégis szabadságot ezen a téren?

Van olyan, akit szeret a párja, és ugyanígy van?

20/L


2011. jan. 12. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
érdekes. egyébként végülis igaza van. De nem tudom, remélem nem így akarja elővezetni, hogy ő qrt félre :o
2011. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen jó a hozzáállása. A helyedben én nem élnék a lehetőséggel, de ő tapasztalatból tudja, hogy fiatalon az embert hajtja a vadászösztön, többeket ki akar próbálni. Én láttam már kapcsolatot megszakadni emiatt. Minden tökéletes volt, de a srác szakított, mert ki akart próbálni mást is.
2011. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nemtom...nemhiszem, m hozzátette, h bevallaná ő is, mivel szerinte egy kapcsolatban az őszinteség létfontosságú.
2011. jan. 12. 01:11
 4/13 anonim ***** válasza:
na a vén tyúk tudja mi kell a férfinak
2011. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem mondjuk eddig meg sem fordult a fejemben, h mással legyek, szeretem őt.
2011. jan. 12. 01:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így akar megtartani téged hosszú távon a hozzá képest is nagyon fiatal korod miatt. Nehogy később a kiváncsiság hajtson ki téged mellőle.
2011. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hol szedted fel?
2011. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ő már rég kiélte magát, kb akkor, mikor te megszülettél (okok, ez nem piszkálás volt)

Szóval a korkülönbségetekkel ő is tisztában van, meg a te életkori sajátosságaiddal. Szerintem ezért mondhatta.

2011. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez az önmagunk kiélése annyira hülye és erőltetett dolog. Amúgy elég liberális a gondolkodásmódja a bácsikának.
2011. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sőt még elég kicsi a valószínűsége, hogy be is váljon neki! Ha te mint (fiatal) lány nem olyan alkat vagy, akkor ha már megcsalod, akkor azt szerelemből teszed, vagy azért, mert már őt nem szereted.
2011. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!